R7 3800X X570-F sisteme Hackintosh kurulumu

Pekayla hemen deneyeceğim
Windows'a oradan da MacOS'a geçebilirsiniz :)
1654530489007.png

sanırım bahsettiğiniz kısım burası

1654530672898.png
Uğraştırıyorsam kusura bakmayın lütfen ancak bu tarz yazılımlardan pek anlamıyorum bahsettiğiniz alana girdiğimde bir tek bu öğelisteleniyor onun üstüne herhangibir detay gözükmemekte umarım istediğiniz kısım budur🙂

Eki Görüntüle 1411532Uğraştırıyorsam kusura bakmayın lütfen ancak bu tarz yazılımlardan pek anlamıyorum bahsettiğiniz alana girdiğimde bir tek bu öğelisteleniyor onun üstüne herhangi bir detay gözükmemekte umarım istediğiniz kısım budur🙂

Tamamdır buldum sizin Ethernet kartı için lazım olan kext dosyasını :D
Yukarıdaki rehbere göre yaparsınız. Sıkıntı çıkarsa geri dönüş yapın :)

Teşekkür ederim desteğiniz için şimdi diğer pc ye geçip Technopat videosunu izleyerek adımları izleyip yapacağım umarım aksi bir durum çıkmaz
Bilgisayara geçince yazacağım, şimdilik imajı USB'ye BalenaEtcher ile yazdırın.
Dosya şuanda yazdırılıyor, aslında sabırsızlıktan hemen başlamayı düşünüyordum ama sizi beklemek daha doğru olur. PC Başında sizi bekliyorum o zaman 🙂

Teşekkür ederim desteğiniz için şimdi diğer pc ye geçip Technopat videosunu izleyerek adımları izleyip yapacağım umarım aksi bir durum çıkmaz

Dosya şuanda yazdırılıyor, aslında sabırsızlıktan hemen başlamayı düşünüyordum ama sizi beklemek daha doğru olur. PC Başında sizi bekliyorum o zaman 🙂
Beklemenize gerek yok, @Umut Nas'ın dediklerini yapın, bir sorun çıkarsa diye bilgisayara geçince yazarım anlamında dedim.

Pekayla başlıyorum o zaman, Gazamız mübarek olsun 🙂
Merhaba, kurulum ekranı gelir gelmez hemen restart atıp windows'a geçiyor. sebebi ne olabilir? sistemimde dual boot kullanıyorum şuanda bu sebep oluyor olabilir mi?

Son düzenleme:
Pekayla başlıyorum o zaman, Gazamız mübarek olsun 🙂
Merhaba, kurulum ekranı gelir gelmez hemen restart atıp Windows'a geçiyor. Sebebi ne olabilir? Sistemimde Dual boot kullanıyorum şu anda bu sebep oluyor olabilir mi?

Config dosyasını hazırladınız mi?

Geri
Yukarı