R7 4800H işlemciye sahip laptop iyi midir?

Oyun için iyi bir işlemci ancak düsündüğünüz dizüstü bilgisayarın diğer bilesenlerini de öğrenirsek daha iyi olur. Tahmini en düsük GTX1650 kullanıldığını düsünüyorum, bu düsünce ile hareket edersek gayet iyi diyebilirim.

Laptop'u aldım gayet memnunun ama yine de bileşenleri biraz araştırmak istedim.
Ekran kartı bakımından çok bir şey bekleme en fazla 4 sene götürür, işlemci olarak ise baya uzun.

4 sene boyunca çıkacak oyunlara hangi ayarlarda götürrü lowda daha fazla gider mi?

Laptop'u aldım gayet memnunun ama yine de bileşenleri biraz araştırmak istedim.

4 sene boyunca çıkacak oyunlara hangi ayarlarda götürrü Low'da daha fazla gider mi?

Burada milletin yazdığı lafa mı bakıyorsun? İnternete GTX 1650 Ti Ryzen 7 4800H ikilisinin oyunlarda aldığı performansa bakabilirsin. 4-5 sene, medium ayarlarda götürür bence. (yeni nesil oyunlar tabii ki de)

Burada milletin yazdığı lafa mı bakıyorsun? İnternete GTX 1650 Ti Ryzen 7 4800H ikilisinin oyunlarda aldığı performansa bakabilirsin. 4-5 sene, medium ayarlarda götürür bence. (yeni nesil oyunlar tabii ki de)

Bakıyorum bildiklerini düşünüyorum yapacak başka bir şey yok çünkü. 5 sene boyunca falan yeni çıkan her oyunu oynarım yani?

Bakıyorum bildiklerini düşünüyorum yapacak başka bir şey yok çünkü. 5 sene boyunca falan yeni çıkan her oyunu oynarım yani?

Hocam laptop elinize geçince RDR 2 gibi oyunları yükleyin kendiniz görün. En iyi, en güvenilir yöntem budur. İnternetteki testlere de bakabilirsin, burada herkes aklına geleni yazar zaten. "Ryzen 7 4800H, GTX 1650 Ti Ideapad Gaming 3 RDR 2 test" şeklinde o laptopun oyun performanslarına bak.

Hocam laptop elinize geçince RDR 2 gibi oyunları yükleyin kendiniz görün. En iyi, en güvenilir yöntem budur. İnternetteki testlere de bakabilirsin, burada herkes aklına geleni yazar zaten. "Ryzen 7 4800H, GTX 1650 Ti Ideapad Gaming 3 RDR 2 test" şeklinde o laptopun oyun performanslarına bak.

Keşke RDR 2 olsa da yüklesem, yarım saat dahi olsa o oyunu deneyimlemek isterdim.

Geri
Yukarı