R7 5700G sisteme ekran kartı önerisi

Bear12

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba, sistemim AMD Ryzen 7 5700G Vega 8, 400watt ekran kartı işlemciye entegre edilmiş. Ben yeni bir ekran kartı almak istiyorum ve ne almalıyım? Şu an çok çaresizim ne yapmam lazım hiçbir fikrim yok. 400watta göre nasıl bir ekran kartı almam gerekiyor? Benim GeForce 1650 OC alsam herhangi bir darboğaz etkisi olacak mıdır? Bana yardımcı olun ne yapmalıyım darboğaz olmayacak şekilde bir ekran kartı almak istiyorum. Sadece GTA 5 için başka oyun oynamıyorum.

5700G güçlü bir işlemci ama 400W az en az 550-600W yapmanız iyi olur.

Hocam peki PSU nun marka model nedir 80+ sertifikalı mı?

Ve bütçeniz nedir?

O sisteme minimum 3060 12 GB, 3060 Ti, RX 6700 XT alınır, darboğaz olmaz. Güç kaynağını da yükseltmek gerek.

Güzel bir RX 6700 XT iyi gider ama PSU değiştirdikten sonra.

Önerimdir.

PSU olarak;
öneririm.
Bütçe çıkarsa;

Ve bütçeniz nedir?
80+ dur

Ve bütçeniz nedir?
Xilence Performance (80+)

GTX 1650 için PSU'nuz yeterli olur.
Tabi yine de 12v çıkışından kaç Watt verdiğini görmek lazım.
Darboğaz diye bir şey olmaz.

250W veriyorsa yeter.
400WAT HOCAM Çok teşekkür ederim darboğaz olayı beni çok korkuttu demek darboğaz olmaz darboğaz olayı neyden oluyor lütfen net bir şekilde söyleyebilirmiyisiniz

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba, sistemim AMD Ryzen 7 5700G Vega 8, 400watt ekran kartı işlemciye entegre edilmiş. Ben yeni bir ekran kartı almak istiyorum ve ne almalıyım? Şu an çok çaresizim ne yapmam lazım hiçbir fikrim yok. 400watta göre nasıl bir ekran kartı almam gerekiyor? Benim GeForce 1650 OC alsam herhangi bir darboğaz etkisi olacak mıdır? Bana yardımcı olun ne yapmalıyım darboğaz olmayacak şekilde bir ekran kartı almak istiyorum. Sadece GTA 5 için başka oyun oynamıyorum.
Ekran kartı için bütçeniz nedir?Ayrıca psu güzel bir kart için yetersiz.Psu almanız gerekmektedir

GTX 1650 için PSU'nuz yeterli olur.
Tabi yine de 12v çıkışından kaç Watt verdiğini görmek lazım.
Darboğaz diye bir şey olmaz.

250W veriyorsa yeter.
Hocam 400Wat bence rahatla işini görmesi gerekiyor

Ekran kartı için bütçeniz nedir?Ayrıca psu güzel bir kart için yetersiz.Psu almanız gerekmektedir
hocam gfx 1650 OC alacağım bu ekra kartı benim için yeterli ben sadece darboğaz sorunundan korkuyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı