R7 5800H laptopta CS:GO'da FPS düşüyor

quelthras

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Aşağıdaki laptopa sahibim 2 hafta önce aldım az önceye kadar sorun yoktu. Az önce ilk defa CS:GO'da FPS düşmesi yedim. Bir 20-30 saniye 25 FPS düştü. Ekran kartı ısısı 68 dereceydi o an. Ne gibi bir sorun olabilir veya ne tetiklemiş olabilir?

Lenovo Ideapad Gaming 3 AMD Ryzen 7 5800H 16 GB 512 GB SSD RTX3060 FreeDOS 15.6" FHD Taşınabilir bilgisayar 82K200JUTX
Yanlış editlenmiş 25 fps düşmedi 25 fps’e düştü

Öncelikle hayırlı olsun. Bilgisayarının normal ısısı o olabilir. Biraz görüntü ayarlarını kıssan iyi edersin.

Şarja takılı mıydı yada anlık gevşeyip şarjdan çıkmış olabilir mi? O bilgisayarda en yüksek ayarlarda oynayabilirsin ayarlardan olacağını sanmıyorum. Bilgisayar ısıları da normal.

Öncelikle hayırlı olsun. Bilgisayarının normal ısısı o olabilir. Biraz görüntü ayarlarını kıssan iyi edersin.

Şarja takılı mıydı ya da anlık gevşeyip şarjdan çıkmış olabilir mi? O bilgisayarda en yüksek ayarlarda oynayabilirsin ayarlardan olacağını sanmıyorum. Bilgisayar ısıları da normal.

Arka planda sadece DC açıktı ve evet şarja takılı

Merhaba arkadaşlar,

Aşağıdaki laptopa sahibim 2 hafta önce aldım az önceye kadar sorun yoktu. Az önce ilk defa CS:GO'da FPS düşmesi yedim. Bir 20-30 saniye 25 FPS düştü. Ekran kartı ısısı 68 dereceydi o an. Ne gibi bir sorun olabilir veya ne tetiklemiş olabilir?

Lenovo Ideapad Gaming 3 AMD Ryzen 7 5800H 16 GB 512 GB SSD RTX3060 FreeDOS 15.6" FHD Taşınabilir bilgisayar 82K200JUTX
Yanlış editlenmiş 25 fps düşmedi 25 fps’e düştü
Bilgisayarında GeForce experience kurulu mu dostum?

Geri
Yukarı