R7 5800H sisteme simülasyon oyunu önerisi

Sanırım bu oyun size uyar:

Oyunu çözemedim, biryere git diyor neresi belli değil. Videoları izledim de anlamadım.

Bana hitap eden oyun önerisi (Ekim 2022) adlı konuma hoş geldiniz.

Merhaba. Bu bununla alakalı son konu olur umarım. Şu aralar sıkılıyorum, çoğunlukla simulasyon oyunlarına yöneldim fakat ya 2 ya da 3 gün sürüyor bitirmesi. O yüzden sizden oyun önerisi istiyorum.
Oynayıp da beğendiğiniz oyunlar olsun. FIFA tarzı oyunları pek sevmem, futbolla aram yoktur. Bütçe ise sıkıntı değil, Allah'a şükür.

God of War.

RDR2, marvels Spider-Man, GTA Online, Battlefield serisi(EA Play de var), Assassin's Creed Origins (gene Game Pass'te ve Amazon Prime da var), Titanfall 2(EA Play), Resident evil , call of duty diye gider hocam siz en iyisi önce solo satın alınabilen oyunları oynayın sonra EA Play, Game Pass gibi sistemlere yönelebilirsiniz.

RDR2, marvels Spider-Man, GTA Online, Battlefield serisi(EA Play de var), Assassin's Creed Origins (gene Game Pass'te ve Amazon Prime da var), Titanfall 2(EA Play), Resident evil , call of duty diye gider hocam siz en iyisi önce solo satın alınabilen oyunları oynayın sonra EA Play, Game Pass gibi sistemlere yönelebilirsiniz.
game passim sınırsız var orada sıkıntı yok. Daha çok simulasyon tarzı arıyorum ayrıca.

Geri
Yukarı