R7 730 ekran kartı değişmeli mi?

scorpiol

Kilopat
Ben Word of Tank oynuyorum 350 FPS alıyorum minimumda ama 128 Bit ekran kartı alırsam FPS ve görüntü yükselir mi? Ultra ya da maksimum oynamak istiyorum. 16 GB RAM DDR4, i5 işlemci, 540 SSD, R7 730 ekran kartı var. FPS düşmüyor hatta FPS yüksek. İyi olur mu karar veremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Word of Tank oynuyorum 350 FPS alıyorum minimumda ama 128 Bit ekran kartı alırsam FPS ve görüntü yükselir mi? Ultra ya da maksimum oynamak istiyorum. 16 GB RAM DDR4, i5 işlemci, 540 SSD, R7 730 ekran kartı var. FPS düşmüyor hatta FPS yüksek. İyi olur mu karar veremedim.
Hangi ekran kartı alabilceğinize bağlıdır, ekran kartının bitine göre karar verilmez, 350 fps fazla gibi geldi ayarları yükseltin 60fps alırsınız diye düşünüyorum.

Ben Word of Tank oynuyorum 350 FPS alıyorum minimumda ama 128 Bit ekran kartı alırsam FPS ve görüntü yükselir mi? Ultra'ya da maksimum oynamak istiyorum. 16 GB RAM DDR4, i5 işlemci, 540 SSD, R7 730 ekran kartı var. FPS düşmüyor hatta FPS yüksek. İyi olur mu karar veremedim.

350 FPS fazla tahminimce monitör 60 Hz üstü gereksiz ayarları yükseltin 60 FPS'in altına düşmediği sürece sırf o oyun için donanım değiştirmeye gerek yok hocam.

Hangi ekran kartı alabilceğinize bağlıdır, ekran kartının bitine göre karar verilmez, 350 fps fazla gibi geldi ayarları yükseltin 60fps alırsınız diye düşünüyorum.
evet ayarları yukseltınce 60/65 fbs alıyorum benım merak ettıgım konu neden fbs ıstıyo herkez akıcı tmmda ben hangı ayarda oynıyım onu bılemedım bıde ekran kartı ses yapıyo yukseltınce bende dusuruyom ses kesılıyo

Geri
Yukarı