R7 M440, M340 olarak gözüküyor ve performans düşüşü var

Mahmutab

Hectopat
Merhaba dostlar. Harici ekran kartım vardı R7 M440. CS vb. rahat oynuyordum 70-80 FPS, şimdi kendi kendine R7 M340 oldu. Güncelleştirme yapıyorum ama güncel diyor. Tüm oyunlarda FPS düşüşü oldu. CS şimdi 30 FPS aldığımda şükür namazı kılıyorum.

İsterse M110 olarak gözüksün, bir önemi yok. AMD nasıl isterse öyle gözkür, sürücü sürümü ile belirlenir. İsterse bir sonraki sürücde M990 yapar AMD...

Performans düşüşü ise ısınma kaynaklıdır. Temizlik ve termal macun yenilemesi yaptınız mı?

m340 ı kaldırıp elle kurman gerek m440 ı aynı sorun farklı ekran kartıyla başıma gelmişti hd8570m yerine farklı bir sürücü kurulmuş üstelik güncelleme yaptığım için olmuş olan bir olay :D

Driver Booster gibi programlar ile güncelleme yaptınız mı?
Driver Booster Denediğimde Güncel Diyor
İsterse M110 olarak gözüksün, bir önemi yok. AMD nasıl isterse öyle gözkür, sürücü sürümü ile belirlenir. İsterse bir sonraki sürücde M990 yapar AMD...

Performans düşüşü ise ısınma kaynaklıdır. Temizlik ve termal macun yenilemesi yaptınız mı?
Termal Macun Yenilemesi Felan Hep Yaptım Yapalı 1 ay fln Oldu Sorun 5 Gün Oldu Başlayalı Bu Arada Temizlemeyi Fln Bilgisayarcıya Yaptırmadım
Bilgisayarcıya falan götürmemişsindir umarım. :D
Hayır Götürmedim

Geri
Yukarı