R9 270 dual-x vs Gtx 750Tİ

byhunter

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar sorunun başında da dile getirdiğim gibi bir sistem toplayacağım ve bu sistemde hangi ekran kartı olmalı bilemiyorum bu iki ekran kartı arasında kaldım . Sizce hangi ekran kartını almalıyım ? Bu arada sistemin parçalarını teker teker alacağım yaklaşık 7 - 8 ay falan sürer diye düşünüyorum ekran kartı çok pahalı olmazsa sevinirim . Bütçem 400 TL .

S

Simo Hayha

Ziyaretçi
Hocam teker teker almak gibi bir hata yama. 7-8 aya neler çıkar neler. Paranı biriktirince konu aç. Yardımcı oluruz.

E

Emirhan Yiğiter

Ziyaretçi
Kesinlikle 750 Ti. Bir sistem veya parça almadan 2 hafta önce konu açmanız gerekir.

Süleyman Uysal

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Hocam arkadaşında dediği gibi teker teker almayın. Parayı biriktirin aynı hesaba denk gelir zaten :) Ha tek tek almışsınız ha biriktirip birden almışsınız :))

KS
byhunter

byhunter

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Hocam teker teker almak gibi bir hata yama. 7-8 aya neler çıkar neler. Paranı biriktirince konu aç. Yardımcı oluruz.
7 - 8 aya neler çıkar derken ne demek istedin arkadaşım ? Parçalar falan mı ? Tamam da 7 - 8 aya çıkacak parçaların 750 Ti dan ucuz olacağını nereden biliyorsun ? ayrıca 7 - 8 ay sonrada aynı oynular olacak değil mi ?

S

Simo Hayha

Ziyaretçi
Yeni parçalar çıkar o zamana. Hatta broadwell işlemciler bile gelir. :D

KS
byhunter

byhunter

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yeni parçalar çıkar o zamana. Hatta broadwell işlemciler bile gelir. :D
Tamam da benim parçalarımdan iyi olacağını nereden biliyorsun ? Tamam tabiki yeni çıkan herşey daha iyi olur ama daha pahalı olur . Hem ben o kadar iyi parçalar istemiyorum bunlar işimi görür çıkarsa onu alırım işte teker teker alınca yeni çıkan şeyleri kaçırmış olmuyorum .

S

Simo Hayha

Ziyaretçi
Arkadaş insanlara iyilik yaramıyor artık. Bırak isterse gt630 alsın..

KS
byhunter

byhunter

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Son düzenleyen: Moderatör:

JaroxJamaica

Gigapat
En iyi cevaplar
0
Yer