R9 270X ekran kartı sürekli çöküyor

JMSae

Decapat
Eskiden 2-3 ayda bir belki cokerdi ama simdi 2-3 gunde bir cokuyor.
Suruculer guncel.
Herhangi bir ayar mi yapmam gerekiyor. Yoksa emekliye mi ayriliyor ekran karti?

R9 270X.

Umarim.
Yeni oturum olusturdum, suruculer silinmedi diye bir sey yapmamistim. Genel bir ayarlari var mi acaba?
Karti da pek kullanmiyorum, yogunluktan olmaz herhalde.

Denetim masasindan silmistim 😄
Surucuyu kaldirdim ama siteden indirirken 'ag hatasi' deyip indirmeyi yeniden baslatiyor. Internette herhangi bir sikinti yok. Baska indirebilecegim guvenli bir yer var mi?
Sürücüleri ne ile silip yüklediniz? Her ihtimale karşı DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi bu yazılımı kullanarak sürücüleri kaldırın ve ardından https://www.amd.com/en/support/grap...s/amd-radeon-r9-200-series/amd-radeon-r9-270x güncel sürücüyü indirerek tekrar kurun.

Kendi sitesinden başka bir yerden indirmenizi önermiyorum. Yüksek ihtimalle denetim masasından sürücüleri kaldırdığınız için hata alıyorsunuz. Link bende çalışıyor, sizin internette veya tarayıcıda sorun olmalı.

Link aciliyor, indirme yaparken yariya gelmeden kesinti oluyor. Wifi ile bagliyim muhtemelen pek saglam degil internet.
Su an surucuyu kuruyorum, tekrar kurdugum icin eski surucunun kalinti dosyalarini da sildi
Yüksek ihtimalle denetim masasından sürücüleri kaldırdığınız için hata alıyorsunuz.
Hatayi zaten surucunun rapor ayiklayicisi veriyordu. Kaldirsam nasil alayim 😄

Son düzenleme:

Geri
Yukarı