R9 280 sistem Dying Light 2 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

Lvorexn

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
AMD Radeon R9 280
İşlemci
AMD A10-7870K
Arkadaşlar selam Dying Light 2 çıktı bildiğiniz üzere. Açıkçası hikayesi beni sardı ben de sistemim yeterse oynamayı düşünüyorum. Grafikler vs. fark etmez bilgisayarım kaldırır mı oyunu?

Arkadaşlar selam Dying Light 2 çıktı bildiğiniz üzere. Açıkçası hikayesi beni sardı ben de sistemim yeterse oynamayı düşünüyorum. Grafikler vs. fark etmez bilgisayarım kaldırır mı oyunu?
3060 Ti sistemde FPS drop yiyorum hocam. Oyunun optimizasyonu çok kötü. Denuvo da var zaten. Geforce NOW ile oynayabilirsiniz sanırım.

720p Low oynarsın fakat 8 GB RAM yetersiz 16 yap. Ve işlemci çok sınırda drop yapabilir.

1644586123140.png
En düşüğünde düşüğünde oynayabilirsin değer mi değmez.

2'yi oynarken bile 1'i özlüyorum. O fırlatma kancası ve silahları...

Bu ara oynuyorum 2K ekranda çok iyi böyle parkur hiçbir oyunda yok aşırı zevk alıyorum kılıçla zombi doğramak ve çatılardan uçmaya.
RX580 ile kanser oluyorum oynarken optimizasyonu çok kötü bence.

Rahat oynamak için RTX 2060 altı kart önermiyor oyun zaten kafan rahat 60 FPS kilitli oynamak için 2070 Super falan gerekli.

Bu ara oynuyorum 2K ekranda çok iyi böyle parkur hiçbir oyunda yok aşırı zevk alıyorum kılıçla zombi doğramak ve çatılardan uçmaya.

Rahat oynamak için RTX 2060 altı kart önermiyor oyun zaten kafan rahat 60 FPS kilitli oynamak için 2070 Super falan gerekli.

Low da 40FPS ama oyun 20FPS gibi.

Geri
Yukarı