R9 280X - Bu Oyunlarda Kaç FPS Alır?

Ben aynı işlemciyle Sapphire R9 280X Toxic kullanıyorum. CS:GO ve DayZ için akşama test edebilirim istersen. Alttaki başlıkta da 3-4 oyunun testlerini paylaşmıştım. Turboduo'nun performansı biraz daha düşük olacaktır doğal olarak; ama en azından fikir edinebilirsin.

Sapphire R9 280X Toxic - AMD FX 8320 / Oyun Testleri | Technopat Sosyal
hocam bende R9 280X toxic kullanıyorum , alalı birkaç gün oldu, furmark isimli program ile test yapayım dedim, 3 dakika içinde kartın sıcaklığı 92 derece oldu bende kapattım programı. Bıraksam 100 u de gecer yada gecemeden sıcaktan kapanırdı. kartın fanlarınıda 100% çalışır vaziyette ayarlamıştım. Sende ki toxic nasıl ısınma problemi varmı bu denli ? bende mi sıkıntı

@ertans007, 92 derece biraz fazla kardeşim. Hatta çok fazla. Üstelik fan hızı %100 iken 92 derece oluyorsa çok çok fazla. Bu modeli kullanan arkadaşların fikirlerini almak lazım ama senin farkı bir konu açman gerekecek. Yoksa ceza yiyebilirsin.

hocam bende R9 280X toxic kullanıyorum , alalı birkaç gün oldu, furmark isimli program ile test yapayım dedim, 3 dakika içinde kartın sıcaklığı 92 derece oldu bende kapattım programı. Bıraksam 100 u de gecer yada gecemeden sıcaktan kapanırdı. kartın fanlarınıda 100% çalışır vaziyette ayarlamıştım. Sende ki toxic nasıl ısınma problemi varmı bu denli ? bende mi sıkıntı
Kartı zaman geçme'den geri verin bence.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı