R9 280X Lol Team Fight Görüntü Sürücüsü Yanıt Vermeyi Kesti ve Bu Durumdan Kurtuldu

EntropicDeath

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 4-5 ay kadar önce Sapphire R9 280x Tri-x aldım ve önceden hiç sıkıntı yoktu ve şimdi de yok. GTA V, BF4 gibi oyunlarda hiçbir sıkıntısız şekilde oynuyorum fakat League of legend'a gelince Team fight'ın ortasında oyundan atıyor. Nedeni ise görüntü sürücüsü yanıt vermedi hatası. Bunun asıl nedenı nedir, nasıl çözebilirim? Teşekkürler.
Ayrıca sistemim AMD FX x8 8350. Keşke İntel toplasaydım sistemimi pişmanım şu an. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğru Saphirre pişmanlıktır.
İlk önce ekran kartı sürücüsünü silip temiz kurulum yap, sonrada oyunun tüm güncellemelerini yap, eğer olmazsa tekrar bilgilendirir Arkadaşlar seni.

Arkadaşımız çözüm istiyor siz Sapphire pişmanlıktır diyorsunuz. Karta OC yaptıysanız OC kaldırıp tekrar deneyiniz.

2 senedir Sapphire kart kullanıyorum ve hiçbir sıkıntı yaşamadım kullanmadan yorum yapmayın.

Bu durumun Sapphire ile bir alakası yok. Yazılımsal bir sorun. Sapphire suçludur deyip başından savmak ne kadar kolay. Ekran kartı yazılımınızı kaldırıp tekrar kurun. Ben APU sistemimde de bu sorunu yaşadım. Şimdi AMD pişmanlıktır mı demeliyim. Recep Baltaş öyle söyledi diye herkes peşinden gidiyor. Biraz özgün olun yeni şeyler üretin. Kendi fikirlerinizi ortaya koyun. Adam kullanmıştır sorun yaşamıştır. Hanginiz kullanıp sorun yaşadı. Asus ekran kartı yandı. Ben şimdi Asus pişmanlıktır mı demeliyim. Sapphire AMD nin en büyük iş ortaklarından birtanesi.

Bu durumun Sapphire ile bir alakası yok. Yazılımsal bir sorun. Sapphire suçludur deyip başından savmak ne kadar kolay. Ekran kartı yazılımınızı kaldırıp tekrar kurun. Ben APU sistemimde de bu sorunu yaşadım. Şimdi AMD pişmanlıktır mı demeliyim. Recep Baltaş öyle söyledi diye herkes peşinden gidiyor. Biraz özgün olun yeni şeyler üretin. Kendi fikirlerinizi ortaya koyun. Adam kullanmıştır sorun yaşamıştır. Hanginiz kullanıp sorun yaşadı. Asus ekran kartı yandı. Ben şimdi Asus pişmanlıktır mı demeliyim. Sapphire AMD nin en büyük iş ortaklarından birtanesi.
Bak bakalım ben çözüm "sunmuş" muyum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı