R9 280x mi ? Gtx 770 mi ?

sonerekinci

Hectopat
Yer
İstanbul Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Aşçı
Merhaba şuanda asus r9 270x 2 gb kullanıyorum ve yetersiz gelmeye başladı bu kart. Gtx 770 yada r9 280x almayı düşünüyorum kararsız kaldım sizin önerileriniz nelerdir ve kafamı karıştıran bişey daha var 270x çekirdek hızı 1050 mhz iken 280x çekirdek hızı 850 mhz neden bu şekilde yani 280x daha yüksek çekirdek hızı olması gerekmiyormu 270x göre ?

Nvidia GTX 770 alın. Sürücüleri iyi ve 280'den az da olsa önde. Ayrıca Geforce Experience masası ayrı bir hava katıyor. Nvidia çok başarılı.

Evet sürücü desteği olsun, performans olsun Nvidia bir adım önde hep. Asus ta olsa bildiğim kadarıyla, kendileri OC ediyorlar bazılarını.

Peki size şöyle bişey daha soruyim ben kullanmakta olduğum sistemi 8 ay önce topladım ve işlemcim mönitörüm haricinde memnun değilim ekran kartı almışken ram anakart vsleride toplasam neleri önerirsiniz şuan da kullandığım sistem imzamdaki sadece işlemcim kalsa 3 bin tlye hangi parçları öneririsiniz ekran kartının Nvidia olması tercihimdir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı