R9 290 mı, R9 290X mi, GTX 780 mi yoksa GTX 780Ti mi?

GTX780 Ti hepsinden daha iyidir. Ama MSI tasarımının diğer Asus'un GTX 780Ti ürününden azcık da olsa daha iyi performans gösterdiğini söyleyen incelemeciler var (kesin bilgi değil, sadece duyumdur). Ben senin yerinde olsam GTX 780Ti alırdım. Hem driver ve yazılım desteği de daha fazladır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı 1.jpg

Ekran kartı 2.jpg

Ekran kartı 3.jpg

Bulabildiklerim arasında en iyisi GTX 780Ti. Yukarıdaki sonuçlarda Crysis3 oyununa ait sonuçlar

GTX780 Ti hepsinden daha iyidir. Ama MSI tasarımının diğer Asus'un GTX 780Ti ürününden azcık da olsa daha iyi performans gösterdiğini söyleyen incelemeciler var (kesin bilgi değil, sadece duyumdur). Ben senin yerinde olsam GTX 780Ti alırdım. Hem driver ve yazılım desteği de daha fazladır.
GTX 780Ti biraz aşıyor bütçeyi, ben öylesine yazdım. Onu yok sayarsak ne önerirsiniz?
Eki Görüntüle 1574
Eki Görüntüle 1575
Eki Görüntüle 1576

Bulabildiklerim arasında en iyisi GTX 780Ti. Yukarıdaki sonuçlarda Crysis3 oyununa ait sonuçlar
Diğer ekran kartlarının da performanslarını gösterir misiniz?

1080p monitörde R9 290X veya GTX780 Ti almak saçmalık olur. GTX770 veya R9 290 PCS+ alın rahat edin.
Peki hocam neden saçmalık olur?

1080p monitörde GTX770 tüm oyunları açabilen bir ekran kartı. R9 290 PCS+ tercih etmemin sebebi de aynı. Tüm oyunları rahatlıkla açar ve ekonomik bir fiyat.

1080p monitörde GTX770 tüm oyunları açabilen bir ekran kartı. R9 290 PCS+ tercih etmemin sebebi de aynı. Tüm oyunları rahatlıkla açar ve ekonomik bir fiyat.
Yani birazda geleceğe yatırım gibi bir şey yapıyorum, mantıklı değilmi ? Varsayalım GTA 5 çıktı. GTX 770 kaldırmadı, R9 290X kaldırıyor. Yani anlatmak istediğim bu.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı