R9 380 Bilgisayarın oyun performansı

Anıl_alp232

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben bu sistemi toplayacağım. Oyunlarda en ideal fps 60 deniyor. Bu sistemle ultra ayarlarda 60 fps alamam belki ama bütçem bu kadar oyunları high/very high/ultra arası oynasam görüntü çok fark eder mi yani göze kötü gözükür mü high dayken? Moderatör biri varsa cevaplayabilir mi ? Kaç gündür bakıyorum oyun testlerine de ultra da 30-40 alıyor oyun oynarken sıkıntı çıkarmasını istemiyorum ama bütçem dediğim gibi az. İşlemci soğutucu da alıcam fayda eder mi bilmiyorum ama bi bakar mısınız bileşenlere? Fps çoğu oyunda oynanmaz hale getirir mi çünkü oyunları medium- high pek oynamak istemiyorum.

image.png

İşlemci i5 6000 serisi olsun. Şu anda r9 380 kartı almak ölü yatırım. Ay sonunu bekleyin RX 480'ler gelebilir. Onu almanız daha mantıklı, alamasanız bile eski serinin fiyatı düşer aynı paraya 380X alırsınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı