R9 380/GTX 960 ve DDR4 sistem önerisi

ahmet51

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar 2 hafta içinde falan bi bilgisayar toplamayı düşünüyorum. Şöyle bir durum var. R9 380 2g mi yoksa gtx960 2g mi kafam çok karışık vatanda fiyat aynı fakat r9 380 256 bit olması lazım. Öyle hatırlıyorum. Birde ddr4 sistem toplamak istiyorum. İleriye dönük olsun diye şimdi sizden tavsiyelerinizi istiyorum. Harddisk ve SSD olmasın arkadaşlar harddiskim var ve fazla oyun yükleyen biri değilim. Bana yeteceğini düşünüyorum. Ve ssd bana göre gereksiz bilgisayar açılırken 1 dakika fazla beklerim fazla para vermem orası kişiye göre değişir. Ssd de istemiyorum. İstediklerim kasa ekran kartı RAM anakart güç kaynağı falan. Birde monitör dahil olacak arkadaşlar 1920*1080 en ucuz bir monitör olursa memnun olurum. Yetkili ve yardımcı olabilecek arkadaşlardan yardım istiyorum. Ve en az kaça patlar bana bu sistem bi sınır yok ama 2500 tl civarı diyebilirim. Şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı