R9 380 Sistem Oyun oynarken anlık kasmayla birlikte ses takılması

bariskeles34

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımı yeni topladım. Online oyunlar oynuyorum ben. Şöyle bir sorunum var. Oyunu açtıktan bi süre sonra anlık takılmalar yapıyor ve takılmalar esnasında ses de takılıyor. Şu şekilde, teamspeak'den arkadaşlarımla konuşurken takılma esnasında onların da sesi de takılıyor. Tahatsız edici bi şekilde dıt sesi geliyor yarım veya bir saniyelik ve bu devam ettikçe mause hızım düşüyor. Sizce sorun ne olabilir? Her şey güncel ekran kartı updatelerim falan. Win 7 ultimate kullanıyorum. Parça ısıları tamamen normal. Kontrol ediyorum kastığı zaman. 50 55 dereceden yukarı cıkmıyor.

Özellikler:

4gb 256 bit asus r9 380 strix gaming ekran kartı
i5 4460 3.2 ghz işlemci
Asus h97-pro gamer anakart
650 watt Thermaltake Smart PSU
8 gb ram hyprex savage (tek ram yakında 1 tane daha ekleyeceğim)

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında bu sorun eski bilgisayarlarda çoğunlukla olsa gerek ama senin bilgisayarında olması biraz garip. Bende de oluyor. Bilgisayarda ki her şey takılıyor ve sesler tekrarlamaya başlıyor, sanki mavi ekran verdiğinde olduğu gibi. Farende donuyor. Sebebini bende merak ediyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı