R9 380 vs GTX 960

Arkadaşlar ben de aynı kartı almayı düşünüyorum. Core i7 870 işlemci yeterli olur mu? Birde kart üreticisi olarak r9 380 için, msı mı asus mu önerirsiniz.

Kardeş az önce birisine daha topladığım sisteme monitör ekledim bu sistemi alabilirsin. Parçaları Vatan yerine araştırarak alırsan daha ucuza gelir. İstersen ekran kartını GTX 970 yapabilirsin.
12321.png

Arkadaşlar bi sorum daha olacak. Pc toplayanlar fan da alıyor ekstra benimde almam gerekir mi oyun pc si için araştırdım biraz Corsair af140 140mm fan da karar kıldım. Vatan'da 85tl gibi bi fiyati var yardimci olursaniz çok sevinirim iyi akşamlar. :):)

Arkadaşlar bi sorum daha olacak. Pc toplayanlar fan da alıyor ekstra benimde almam gerekir mi oyun pc si için araştırdım biraz Corsair af140 140mm fan da karar kıldım. Vatan'da 85tl gibi bi fiyati var yardimci olursaniz çok sevinirim iyi akşamlar. :):)
Gerek yok o 85 TL'yi bileşenlerinize ayıra bilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı