R9 380x vs R9 380

Acelen yoksa birkaç ay daha bekle. Yeni ekran kartları gelecek onları da seçenekler arasına katıp ona göre bir kart alırsın. Ben de ekran kartımı güncelleyeceğim için söylüyorum. Ben beklemedeyim. Hem AMD hem nvidia yeni ekran kartlarını duyuracak. İki taraf da yeni kartların eskilere göre çok daha güçlü olacağını söylüyor. Biraz daha bekleyip görmek lazım.

Yazın sonuna bırakmazlar o işi. Yaza çıkışta bilgisayar toplandığını onlar da gayet iyi biliyorlar. Net bir tarih yok iki tarafta da yalnız 2016 2. çeyrek diye kalmış aklımda yanlış hatırlamıyorsam. Ben de ağustos ayında topladım sistemi. Ekran kartına fazla yüklenmedim GTX750Ti aldım yeni nesiller geldiğinde en az zararla yeni ekran kartlarına geçebileyim diye.

2016 2. çeyrek diye söylenmişti ama umarım yaz sonuna kalmaz dediğiniz gibi. Ben de onboard ekran kartıyla kaldım şu an R9 380x ve beklemek arasında büyük muamma yaşıyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı