R9 380X vs R9 380?

Hangi Ekran kartını almalıyım ?

• Sapphire R9 380X NITRO 4GB G

Oy: 16 61,5%
  • ASUS R9 380X STRIX Gaming, 4 GB

Oy: 6 23,1%
  • Gigabyte R9 380X Gaming Super OC 4GB

Oy: 1 3,8%
  • MSI R9 380 GAMING 4GB

Oy: 3 11,5%

• Oy verenlerin toplamı
    26

Orhan Çoşkun

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kararsız kaldım. Hangi ekran kartı daha performanslıdır ? Birde alabileceğim bir site ile atarsanız sevinirim, tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
  • i5 4690
  • MSI H97 PC Mate
  • 8 GB RAM

Sapphire R9 380X NITRO 4G kullanıyorum. Uzun süre tam yükte kullandığımda bile az ısınıyor ve yüksek FPS veriyor. Sapphire Trixx programı anlaşılır bir arayüze sahip, kolayca overclock yapabiliyorum, Fan hızlarını manuel ayarlayabiliyorum, fanların sıcaklıklara göre otomatik çalışma hız profilini ayarlayabiliyorum ve oyunlarda FPS, Ekran kartı ve işlemci kullanım ve sıcaklık bilgilerini görebiliyorum. Ben memnunum, tavsiye ederim.

Sapphire R9 380X NITRO 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı

MSİ veya ASUS tavsiye ederim.
Sapphire sorunlu bir markadır.
Bunu neye dayanarak söyledin? Araştırmadan yorum yapmak ne kadar kolay. Sapphire AMD tarafında alınabilecek en iyi markadır. Özellikle Nitro serisiyle çok iyi iş çıkardılar. AMD tarafında bana göre ASUS alınmamalıdır. R9 380X alırsanız daha iyi olur sizin için tavsiyem Sapphire R9 380X.

MSİ veya ASUS tavsiye ederim.
Sapphire sorunlu bir markadır.
Mahalle tabiriyle ''Yaw he he'' derler ya sana da onu demek isterim. Asus R9 300 serisinde tabiri caiz ise çuvalladı MSI fena iş çıkarmadı ama R9 300 serisinin net kazananları bana göre Sapphire ve Gigabyte markaları olmuştur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı