R9 390X mi ? R9 Fury X Mİ ?

Sapphire R9 Fury X mi? Asus/Msi R9 390X mi?

• Oy verenlerin toplamı
    18
Daha fazla  
Bu iki kart arasında kaldım ama şöyle bir olay var R9 Fury X'i sadece Sapphire modelini alabilirim R9 390X'İ alırsam da Asus,Msi gibi markaları düşünüyorum. Kısacası Sapphire R9 Fury X vs Asus/Msi R9 390x. R9 Fury X kesinlikle daha üstün bir kart ama Sapphire'i çok kötüleyenler var, gerçi AMD ekran kartı testlerinde ve tanıtımlarında hep sapphire modeliyle test ediyor ama kararsız kaldım. Birde GTX980 Tİ önermeyin daha üstün olduğu kesin ama R9 Fury X'den çok daha pahalı.

Hangisi ucuzsa onu al çünkü referans tasarımda bile 60 dereceyi geçmiyor. Sıvı soğutması AMD'den geliyor. Yani marka diye 390 x alma alacaksan da sapphire al 1500 lira ama bütçen 2000 lira ise fury x (Sıvı soğutmalı olanı tercih et).

Son düzenleme:
Hangisi ucuzsa onu al çünkü referans tasarımda bile 60 dereceyi geçmiyor. Sıvı soğutması AMD'den geliyor. Yani marka diye 390 x alma alacaksan da sapphire al 1500 lira ama bütçen 2000 lira ise fury x (Sıvı soğutmalı olanı tercih et).
tercih için saol Sapphire nin sıvı soğutmalı R9 Fury X Modelini ALACAĞIM

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı