R9 5900X sistem Valorant'ı 240 FPS ve üstü oynatır mı?

noobplayeRr

Decapat
Daha fazla  
Ryzen 9 5900X + 1050 Ti 16 GB 3600MHz 2x8 şeklinde RAM.
Şu anda ekran kartları fazla pahalı olduğu için işlemciye dayalı bir sistem düşündüm. Valorant oynarken 240 Hz monitör için bu sistem iyi midir yani 240 FPS üstü oynatır mı?

Ryzen 5 2600X ve GTX 960 ile düşük ayarda 200 FPS alıyorum, sizin sisteminiz rahatlıkla geçecektir diye tahmin ediyorum.

200 civarı alırsınız ama tam 240 alır mısınız emin değilim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şöyle bir video gördüm. İşlemcisi Ryzen 7, sizinki daha iyi gördüğüm kadarıyla.
200 civarı alırsınız ama tam 240 alır mısınız emin değilim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Şöyle bir video gördüm. İşlemcisi Ryzen 7, sizinki daha iyi gördüğüm kadarıyla.
Video geçen yılmış fps düşüklüğü var güncellemelerden sonra fakat denemeden bir şey diyemem.

Şaka mı 400 FPS üzeri bile alır ne 200-250 si? 5600X + 1050 Ti ikilisi bile coşuyor, 5900X daha güçlü bir işlemci.

Oyunu parçalamak için yeterli bir sistem. Sizin 1050 Ti ile attığınız benchmarklarda işlemci 5900X'in yanında küçük bir çocuk gibi kalıyor. Özetlemek gerekirse Valorant işlemci odaklı bir oyun olduğu için ekran kartının 1050 Ti olması çok bir fark yaratmıyor ve 240'ın çok daha üstünde oynayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı