R9 7900X - RTX 3090 sistemde oyunlarda objelerin geç yüklenmesi

ghost0132

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, RDR 2 ve CoD MW2 2 oynarken objeler geç yükleniyor. Sistemi yeni topladım üst düzey bir sistem ama neden böyle olduğunu anlamadım. Bilen varsa paylaşsın arkadaşlar.

ASUS ROG STRIX X670 e-F anakart.
AMD Ryzen 9 7900X işlemci.
Kingston Fury renegade 500 ve 1 TB 7300-7000 okuma yazma hızına sahip SSD.
Kingston DDR5 5600 MHz 2x16 GB RAM.
EVGA RTX 3090 FTW3 ekran kartı.
FSP Hydro G PRO 1000 watt Gold PSU.

Merhaba, RDR 2 ve CoD MW2 2 oynarken objeler geç yükleniyor. Sistemi yeni topladım üst düzey bir sistem ama neden böyle olduğunu anlamadım. Bilen varsa paylaşsın arkadaşlar.

ASUS ROG STRIX X670 e-F anakart.
AMD Ryzen 9 7900X işlemci.
Kingston Fury renegade 500 ve 1 TB 7300-7000 okuma yazma hızına sahip SSD.
Kingston DDR5 5600 MHz 2x16 GB RAM.
EVGA RTX 3090 FTW3 ekran kartı.
FSP Hydro G PRO 1000 watt Gold PSU.
Başka oyunlarda da aynı şeyi yaşadınız mı? Sürücüler güncel mi? Bana oyunlarla alakalı gibi geldi bazı oyunlarda dokular ve objeler geç yüklenir sisteminizin ne kadar iyi olduğunun bir önemi yok kaldı ki zaten sizin ram ve diskiniz gayet iyi...

Başka oyunlarda da aynı şeyi yaşadınız mı? Sürücüler güncel mi? Bana oyunlarla alakalı gibi geldi bazı oyunlarda dokular ve objeler geç yüklenir sisteminizin ne kadar iyi olduğunun bir önemi yok kaldı ki zaten sizin ram ve diskiniz gayet iyi...
Rdr 2 ve cod mw2 de yaşıyorum bu sorunu. Rdr2 çok fazla özellikle. Bütün sürücüler güncel hocam

Ekran görüntüsü çekip atabilir misiniz söylediğiniz şey bariz bir doku sorunu mu yoksa haritanın ileri kısımlarında olan bir şeyden mi bahsediyorsunuz anlamak için...
Haritanın ileri kısımlarında oluyor. Mesela ben atla ilerlerken yüz metre kadar önümdeki cisimler bir anda beliriyor. Ama cod da daha da yakın ,yirmi otuz metre önümdeki otylar birden belirip duruyor

Yeni konular

Geri
Yukarı