Radeon 530 ekran kartına sahip laptop HDMI ile TV'ye görüntü aktarma

Daha fazla  
AMD Radeon tm 530 ekran kartına sahip laptop HDMI ile TV'ye görüntü aktarma sorunu yaşıyorum. Görüntü ekranda gözüküyor ama görüntü laptopun ekranındaki gibi değil. Böyle yeşil gibi kötü. HDMI kablosu ya da TV'de sorun yok farklı cihazlarda test ettim ama laptoptan bağlayınca görüntü rengi çok kötü oluyor ve ses TV'den değil laptoptan geliyor. Nasıl düzeltebilirim bu sorunları?

TV Axen marka 1080p ama tam modelini bilmiyorum.
Windows 10 kullanıyorum.

AMD Radeon tm 530 ekran kartına sahip laptop HDMI ile TV'ye görüntü aktarma sorunu yaşıyorum. Görüntü ekranda gözüküyor ama görüntü laptopun ekranındaki gibi değil. Böyle yeşil gibi kötü. HDMI kablosu ya da TV'de sorun yok farklı cihazlarda test ettim ama laptoptan bağlayınca görüntü rengi çok kötü oluyor ve ses TV'den değil laptoptan geliyor. Nasıl düzeltebilirim bu sorunları?

TV Axen marka 1080p ama tam modelini bilmiyorum.
TV de olabilir hocam. Bir ara bende de vardı. Uydu alıcıları ile sıkıntı yoktu. Fakat konsol bağlı iken bozuk görüntü vardı ve ses yoktu. Axen ise olabilir. Modelini bilmiyorum fakat önünde Direct LED gibi bir şey yazıyordu.

La.

Böyle yeşil gibi kötü. HDMI kablosu ya da TV'de sorun yok farklı cihazlarda test ettim ama laptoptan bağlayınca görüntü rengi çok kötü oluyor

Bilgisayarınızın HDMI soketinde bir sorun olabilir mi?

Ses TV'den değil laptoptan geliyor.

Sağ alttaki ses ayarlama yerinde ses ayarlama çubuğunun üstünde çıkışı ayarlamak için bir yer olmalı eğer yoksa TV'yi ses cıkışı olarak görmüyordur.

TV de olabilir hocam. Bir ara bende de vardı. Uydu alıcıları ile sıkıntı yoktu. Fakat konsol bağlı iken bozuk görüntü vardı ve ses yoktu. Axen ise olabilir. Modelini bilmiyorum fakat önünde Direct LED gibi bir şey yazıyordu.
Biraz baktım RGB uyum hatasından olabilir yazmışlar ama çözüm için yönlendirdikleri link kırık olduğu için tam çözümünü bulamadım. Bazıları yazılımsal demiş ama çözümünü bulamadım.

Biraz baktım RGB uyum hatasından olabilir yazmışlar ama çözüm için yönlendirdikleri link kırık olduğu için tam çözümünü bulamadım. Bazıları yazılımsal demiş ama çözümünü bulamadım.
Dediğim gibi hocam. Axen ise olabilir. TV'nin sol alt köşesinde dediğim gibi Direct LED falan yazıyor mu? HDMI soketleri kutu gibi ve bir kablo ile TV'ye bağlı mı?
Dediğim gibi ben bu sorunu yaşadım. Uydu cihazı ile cam gibi görüntü vardı. Fakat Xbox ve PS ile bozuk görüntü ve ses yoktu.

Geri
Yukarı