Radeon 530 sistem ekran kartı güncelleyince mavi ekran hatası

nydachles

Decapat
Yer
Çukurova Turkey/ADANA
Daha fazla  
Meslek
FLO Satış Danışmanı
Merhaba ben Windows güncellemesi yaparken ailem benden üzünsiz bilgisayarımı kapatmış ve sistem tekrar açmayı başardım fakat güncellemeden sonra driver güncellemesi yaparken ekranım kapandı tekrar geldiğinde ise otomatik onarım başlatılıyor diye ekran geliyor Windows kendi kurtarma seçeneklerini önüme sunuyor.

Birçok yöntem denedim ve geri yükleme falan yaptım ama olmadı bilgisayara format attım ekran kartımı güncellemeden kullanırsam bilgisayar çalışıyor ama donuyor güncellenmedi diye ama güncelleyince mavi ekran alıyorum ve bana otomatik onarım başlatılıyor hatası veriyor acaba sırasıyla önce farklı driverları mı kurmam lazım bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz?
Özellikler:

Windows 10 Home 21H1.
AMD Radeon A9-9425 2 APU (AMD Radeon R5 Graphics)
AMD Radeon 530.
4 GB RAM.
1TB HDD.

Dostum Bilgisayar açılmıyor yani mavi ekranda bana seçenekler sunuyor. F1 F8 falan yani. Ne yapmalıyım ?

Hocam Ben O Hatadan Sonra Birdaha Orjinal Windows 10 Kullanmadım. Şuanda da Önümdeki PC'de Windows 10 Pro Lite 21H1 var.Driverlarımı Driver Booster ile Kuruyorum.
Anladım Sağol fakat driver booster da benim driver gözükmüyor işte microsoft basic display var.

Yeni konular

Geri
Yukarı