Radeon 530 Sistem Hangi Oyunları Kaldırır?

Yer
İstanbul
Arkadaşlar merhaba, sistemim biraz kötü. Sistemime göre bir oyun önerir misiniz? Teşekkür ederim.
Windows 10 2006 (64 Bit)
RAM: 4 GB.
VRAM: 512 MB.
Ekran kartı: AMD Radeon 530.
HDD: 1 TB.
Çekirdek: 2.
İşlemci: AMD A9.
Bilgisayar markası: Lenovo Ideapad 320.

Sarılalım dostum,bende de Radeon 530 bulunmakta,fakat bende vega 3 bulunuyor ama çok işe yaradığını düşünmüyorum,a9 9425 muhtemelen,benim işlemci athlon 300u olduğu için performansım biraz daha yüksek,oyunlara gelecek olursam maalesef 1080p deneyim beklemek hayal gibi.

Sarılalım dostum, bende de Radeon 530 bulunmakta, fakat bende Vega 3 bulunuyor ama çok işe yaradığını düşünmüyorum, A9 9425 muhtemelen, benim işlemci Athlon 300U olduğu için performansım biraz daha yüksek, oyunlara gelecek olursam maalesef 1080P deneyim beklemek hayal gibi.

LoL gibi bir oyunda bile düşük ayarlar ile oynuyorum. Aklına gelebileceğin her türlü PC FPS videolarını izledim ama bir yerden sonra sistem "hoop hemşerim nereye" diyor.

LoL gibi bir oyunda bile düşük ayarlar ile oynuyorum. Aklına gelebileceğin her türlü PC FPS videolarını izledim ama bir yerden sonra sistem "hoop hemşerim nereye" diyor.
Haklısın,aslında bu sistemi masaüstüne koysak 2 kat performans alırsın çünkü laptop da alınan performans pc ile bir değil

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı