Radeon ekran kartı önerisi

Şu an ekran kartı piyasası kötü hocam, yapacak bir şey yok. Ederi 3-4K olan kartların fiyatına bak.

1615634666118.png

RTX bakamam monitörüm AMD ekran kartı destekliyor NVIDIA alırsam Sync özelliği hiçbirşeye yaramaz kırılmalar olur oyun oynarken.
Ve RTX de pek ucuz sayılmaz 4000-5000 olsa koşa koşa gidip alırdım ama durum böyle değil.

Hocam açtığınız konulara baktım, RTX ekran kartı için bütçeniz yeterli değil. Normal şartlarda 1500 TL civarı olması gereken kartı zaten bizim ülkemizde ne yazık ki 8 bin TL de satılıyor. 5500XT uygun gibi duruyor.

Ayrıca size şunu da söyleyeyim. Herhangi bir kazık durumu olmaz çünkü dolar düşse dahi XT serisinin fiyatı düşecek. Yani iki şartta da kazançlı çıkarsınız.

Aslında NVIDIA gözüme daha iyi geliyor ama NVIDIA Sync özellikli monitörler çok pahalı en ucuzu 4000 TL o yüzden AMD destekli alıyorum bende isterdim NVIDIA almak ama yapacak bir şey yok bu dolar kurunda.

Aslında NVIDIA gözüme daha iyi geliyor ama NVIDIA Sync özellikli monitörler çok pahalı en ucuzu 4000 TL o yüzden AMD destekli alıyorum bende isterdim NVIDIA almak ama yapacak bir şey yok bu dolar kurunda.
Bir şey fark edeceğini sanmam. XT de taksanız bırakın bu forumdakileri Türkiye düzeyinden daha iyi bir pc oluyor pc niz. Emin olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı