Radeon Güncelleme Sonrası Mavi Ekran Hatası

carpexx

Hectopat
Son Radeon güncellemesinden sonra 20-30 kere mavi ekran yedim. Dün 2 defa tek yemiştim. Bugün internetten istettiğim rival 110 farem elime ulaştı. Onu test etmek için CS:GO girerken tam 5 defa mavi ekran yedim. Bir türlü giremedim neden oldu böyle anlamadım. Ne yapmam gerek lütfen yardımcı olur musunuz?

Ekran Kartı: AMD R7 M340
İşlemci: AMD A8-7410 APU 2.2 GHZ
RAM: 8 GB
İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit
Harddisk: 1 TB

Minidump: Minidump.rar

Son düzenleyen: Moderatör:
Son Radeon güncellemesinden sonra 20-30 kere mavi ekran yedim. Dün 2 defa tek yemiştim. Bugün internetten istettiğim rival 110 farem elime ulaştı. Onu test etmek için CS:GO girerken tam 5 defa mavi ekran yedim. Bir türlü giremedim neden oldu böyle anlamadım. Ne yapmam gerek lütfen yardımcı olur musunuz?

Ekran Kartı: AMD R7 M340
İşlemci: AMD A8-7410 APU 2.2 GHZ
RAM: 8 GB
İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit
Harddisk: 1 TB

Minidump: Minidump.rar

Çözümünü biliyorum bende yiyordum sonra şu radeon chill ayarları var hani güncelleme yaptıktan sonra sistem öneri sunuyor sana onları kabul etme mavi ekran yemezsin.

Sürücüyü sil baştan kur oyun tavsiyeleri kısmında radeon chilli onaylama düzelir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı