Radeon HD 4650 sistem Valorant'ı kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şöyle bir video buldum işine yarar mı bilmiyorum.

İnsanlar bunu bir şekilde başarıyor. Demekki çözüm aramya devam.
Lütfen teşekkür edeceksen cümle içinde W, X, Q gibi harfleri kullanma. Bu forumda yasak. 😇
Ayrıca bu forum çok keyifli dolaşabilirsiniz.

Eyvallah.

3 hafta önce sattığım kasamda 4670 vardı. DX11 zorunluluğu getirilmeden önce 50-60 FPS alıyordu. Xeon E5430 işlemciyle beraber. Low 720p'de

@Elliot Türkinson eğer oyun oynamak için hevesin varsa o sistemle oynayabileceğin çok oyun vardır.

Az önce yine Technopat'da okuduğum bir haberde DirectX 10 destekleyen bir ekran kartında Valorant'ın yetkililerinin dediklerini yapan biri oyuna giriş yapabilmiş.

Demekki imkansız değil eğer bende başarırsam sizi bilgilendireceğim ve belki şu DX11 feature Level 10.0 is required to run the Engine hatasına elveda diyebiliriz, olursa tabii. Herkes için umut oluruz belki. İnsanlar daha fazla üzülmez benim gibi.
Az önce yine Technopat'da okuduğum bir haberde DirectX 10 destekleyen bir ekran kartında Valorant'ın yetkililerinin dediklerini yapan biri oyuna giriş yapabilmiş.

Demekki imkansız değil eğer bende başarırsam sizi bilgilendireceğim ve belki şu DX11 feature Level 10.0 is required to run the Engine hatasına elveda diyebiliriz, olursa tabii. Herkes için umut oluruz belki. İnsanlar daha fazla üzülmez benim gibi.

Merak edenler için.

Merak edenler için.

Sevindim ayrıca oynayabileceğin daha bir çok oyun var link atmıştım.

Sevindim ayrıca oynayabileceğin daha birçok oyun var link atmıştım.

Evet sağ olun hepinizin eline koluna sağlık. Crysis hayranıyım 1 ve 2'yi bitirdim 3 acayip kastı oynatmadı şimdi warhead ı bitireceğim de, zaten bu oyunu ben zevk için değil hem denemek için hem de kuzenimle biraz vakit geçirmek için o oynayabiliyor bende oynarım umarım.

Yarın uzun bir gün olacak. Hepinizin yeni yılı kutlu olsun daha mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yıl dilerim hepinize, ilginiz için herkese teşekkür ederim.

Evet sağ olun hepinizin eline koluna sağlık. Crysis hayranıyım 1 ve 2'yi bitirdim 3 acayip kastı oynatmadı şimdi warhead ı bitireceğim de, zaten bu oyunu ben zevk için değil hem denemek için hem de kuzenimle biraz vakit geçirmek için o oynayabiliyor bende oynarım umarım.

Yarın uzun bir gün olacak. Hepinizin yeni yılı kutlu olsun daha mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yıl dilerim hepinize, ilginiz için herkese teşekkür ederim.
Ya cidden durumu senin gibi olan çok kişi var üzülüyorum. Umarım en çok istediğin şey gerçekleşir ve kuzeninle rahatça oynayabilirsiniz. İyi günler. Yine bekleriz seni buralara bir sorunun olursa kesin gel. 😀

Gidiyorsun. 😞

Geri
Yukarı