Radeon HD4650 ekran kartı çalışmıyor

Kurtifurti

Decapat
Daha fazla  
Evde babamın PC'deki ekran kartını sappihre Radeon HD4650 ile değiştirdim. VGA'yı ekran kartına baģlayınca görüntü gelmedi anakarta bağlayınca da HD Graphics'le çalıştı sistem. Aygıt yöneticisinde bilinmeyen aygıt diye gözüküyordu bende sürücüleri guncelledim ama yine de düzelmedi ekran kartının kendi VGA'sı çalışmıyor fan dönüyor ama. Diğer aygıtlardada bir şey görünmüyor çözemedim vallahi. Görüntü kalitesi kötüyse kusura bakmayın TV ekranı var.

16757235971715028866428202133377.jpg

Mobility Radeon diye yazmaması gerekirdi, HD 4650 bir dönem ben de kullanmıştım.

Kartı başka kasada deneyin, olmazsa ölmüş demektir zaten. Ayrıca VGA kablosunu karta takmanız gerekmekte ve PCI-E yuvasına iyi oturduğuna emin olun.

D
Evde babamın PC'deki ekran kartını sappihre Radeon HD4650 ile değiştirdim. VGA'yı ekran kartına baģlayınca görüntü gelmedi anakarta bağlayınca da HD Graphics'le çalıştı sistem. Aygıt yöneticisinde bilinmeyen aygıt diye gözüküyordu bende sürücüleri guncelledim ama yine de düzelmedi ekran kartının kendi VGA'sı çalışmıyor fan dönüyor ama. Diğer aygıtlardada bir şey görünmüyor çözemedim vallahi. Görüntü kalitesi kötüyse kusura bakmayın TV ekranı var.

Eki Görüntüle 1659833
https://www.amd.com/en/support/graphics/amd-radeon-hd/ati-radeon-hd-4000-series/ati-radeon-hd-4650 Drivesi yok onun, indirip tekrar bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı