Radeon Pro Kullanımı Sonrası Görüntü Kalite Kötüleşmesi

Daha fazla  
Öncelikle merhaba. CS:GO vb. oyunlarda kasmalar yaşamaktaydım ve biraz araştırmalar yaparak ATI/AMD ekran kartları için özel tasarlanmış Readon Pro adlı programı buldum. Bu program oyunlardaki görüntü kalitesini berbat hale getirip kasma ve FPS azalmalarını önlüyordu. 1-2 aydır bana yardımcı olan program son günlerde berbat ve beni çileden çıkaracak hale getirdi. Eskiden sadece oynadığım oyunları seçip o oyunlara etki yapmasını isterken, diğer uygulamalara zarar vermiyordu programı kapatınca. Fakat şimdi programı açmasam bile çoğu oyunda beni çileden çıkardı. PES 2016 giriş sahnelerinde hiçbir grafik kötüleşmesi yokken, oyundayken kaliteler baya kötü hale geliyor. Sadece PES 2016 için değil bütün oyunları hiçbir program yokken bile berbat hale getiriyor. Lütfen bana bu konu hakkında yardımcı olun. İyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı