Çözüm Radeon ReLive ses gitmeme sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır ReLive özelliğini kullanan birisiyim ve ben ne zaman kayıt alsam sesim kayıta gitmiyor.

Ben bunu birazcık kurcaladım ve çözümünü buldum.
Şöyle; Ayarlar>Kayıt ve yayın>Kayıt mikrofonu etkin yapın>Ses yüksekliği açtıktan sonra sorun düzelecektir.

Sorunun çözümü budur.

Arkadaşlar son güncellemelerden sonra yeni ara yüz ile birlikte bende aynı hata ile karşılaştım ve bu metin sorunumu çözmedi. Benimle aynı sorunu yaşayanlar için söylüyorum.
Kayıt ve Yayın --> Ayarlar --> Ayrı Mikrofon Kaydı seçeneğini etkisiz hâle getirin. Bunu yaptıktan sonra istediğiniz zaman sesinizi açıp kapatmak için hemen altında bulunan Kayıt Mikrofonu kısmını aktif edebilir ya da deaktif edebilirsiniz.

Arkadaşlar son güncellemelerden sonra yeni arayüz ile birlikte bende aynı hata ile karşılaştım ve bu metin sorunumu çözmedi. Benimle aynı sorunu yaşayanlar için söylüyorum.
Kayıt ve yayın --> ayarlar --> ayrı mikrofon kaydı seçeneğini etkisiz hâle getirin. Bunu yaptıktan sonra istediğiniz zaman sesinizi açıp kapatmak için hemen altında bulunan kayıt mikrofonu kısmını aktif edebilir ya da deaktif edebilirsiniz.

Yeni format attım ve bir türlü ayarlayamadım ki senin yorumunu görene kadar adamsın teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı