Radeon X1550 sistem bliss OS kurulmalı mı?

Furkan_R4KT

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistem özelliklerim.
3GB RAM.
127GB HDD (7GB'lık USB var)
ATI Radeon X1550 ekran kartı (512MB)
Intel Core 2 Duo 2.20GHz işlemci.
Arkadaşlar PUBG Brawl Stars vb şeyleri biligsayardan oynamak istiyorum ama sistemim yetmiyor telefon da kaldırmıyor Dual boot ile kurmak istiyorum hem Windows 7 hem de bliss OS olarak bunu nasıl yapabilirim ve PUBG olmasa bile Brawl Stars oynayabilir miyim? Cevaplarınızı bekliyorum.
3GB RAM.
Arkadaşlar PUBG Brawl Stars vb şeyleri biligsayardan oynamak istiyorum ama sistemim yetmiyor telefon da kaldırmıyor Dual boot ile kurmak istiyorum hem Windows 7 hem de bliss OS olarak bunu nasıl yapabilirim ve PUBG olmasa bile Brawl Stars oynayabilir miyim? Cevaplarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar cevap veren neden yok :(

Son düzenleme:
3GB RAM.
Sisteminize kurulabilir gibi ama ne kadar performans alınabilir tartışılır. Kurulumda yapmanız gereken şey diskinizin bir kısmını Bliss OS için ayırıp ve USB'ye ISO'yu MBR olarak yazdırıp USB'den boot etmeniz yetecektir büyük ihtimalle. Onun dışında normalce Android kurulumu yapacaksınız pek farkı yok.

SSD'nizi bölerek yapabilirsiniz bence.

Aslında HDD kullanıyorum :/

Sisteminize kurulabilir gibi ama ne kadar performans alınabilir tartışılır. Kurulumda yapmanız gereken şey büyük ihtimalle sadece USB'ye ISO'yu MBR olarak yazdırıp USB'den boot etmeniz yetecektir büyük ihtimalle. Onun dışında normalce Android kurulumu yapacaksınız bildiğin.

Anladım hocam peki kasmadan oynatır mı oyunları. Telefonunum özellikleri 2 GB RAM bunun 3GB olacak ve o Android 8.1 siz önerir misiniz yani
Sisteminize kurulabilir gibi ama ne kadar performans alınabilir tartışılır. Kurulumda yapmanız gereken şey diskinizin bir kısmını Bliss OS için ayırıp ve USB'ye ISO'yu MBR olarak yazdırıp USB'den boot etmeniz yetecektir büyük ihtimalle. Onun dışında normalce Android kurulumu yapacaksınız pek farkı yok.

Bu arada hocam

1630492827413.png

Hangisini seçmeliyim bilgisayarım 32 Bit
HDD'nizi bölerek yapabilirsiniz bence.

Onu nasıl bölüyoruz hocam

Anladım hocam peki kasmadan oynatır mı oyunları. Telefonunum özellikleri 2 GB RAM bunun 3GB olacak ve o Android 8.1 siz önerir misiniz yani
Dediğiniz oyunları büyük ihtimalle oynatacaktır. Bir sorun çıkartacağını sanmıyorum.
Bu arada hocam

Eki Görüntüle 1154926

Hangisini seçmeliyim bilgisayarım 32 Bit
Cihazınız 32 bit ise üstteki seçeneği (yani "x86 x64" olan yazı) seçmeniz lazım.

Dediğiniz oyunları büyük ihtimalle oynatacaktır. Bir sorun çıkartacağını sanmıyorum.

Cihazınız 32 Bit ise üstteki seçeneği (yani "X86 X64" olan yazı) seçmeniz lazım.

Anladım hocam bliss OS kuruyorum o zaman ama disk bölmek istiyorum naısl yapabilirim zarrsız şekilde

Anladım hocam bliss OS kuruyorum o zaman ama disk bölmek istiyorum naısl yapabilirim zarrsız şekilde
Windows'un kendi yaptığı "Disk Yönetimi" programını kullanabilirsiniz. Uygulama zaten Windows'un kendi için de geliyor. Disk Yönetimi programını açtığınız zaman yapmanız gereken tek şey kendi diskinize sağ tıklayıp "Birimi Küçült" seçeneğini seçmeniz. Oradan sonra istediğin kadar diske yer verin ve partisyonu oluşturun. Yeni partisyonunuzu oluşturduktan sonra partisyonunuza sağ tıklayıp "Birim Oluştur" seçeneğini seçin ve ondan sonra gerekli ayarları yapın ve işlemi bitirin. Bundan sonra diskinizi 2'ye bölmüş oluyorsunuz.

Not : Yanlış partisyonu silmemeye veya biçimlendirmemeye ve Android kurarken yanlış diski seçmemeye dikkat edin. Ben veri kaybı oluşursa sorumlu değilim.

Windows'un kendi yaptığı "Disk Yönetimi" programını kullanabilirsiniz. Uygulama zaten Windows'un kendi için de geliyor. Disk Yönetimi programını açtığınız zaman yapmanız gereken tek şey kendi diskinize sağ tıklayıp "Birimi Küçült" seçeneğini seçmeniz. Oradan sonra istediğin kadar diske yer verin ve partisyonu oluşturun. Yeni partisyonunuzu oluşturduktan sonra partisyonunuza sağ tıklayıp "Birim Oluştur" seçeneğini seçin ve ondan sonra gerekli ayarları yapın ve işlemi bitirin. Bundan sonra diskinizi 2'ye bölmüş oluyorsunuz.

Not: Yanlış partisyonu silmemeye veya biçimlendirmemeye ve Android kurarken yanlış diski seçmemeye dikkat edin. Ben veri kaybı oluşursa sorumlu değilim.

Tamamdır hocam kabul ediyorum zaten C de önemli bir şey yok D'yi ellemiyceğim

Geri
Yukarı