Raft vs The Forest vs Stranded Deep

Bu üçlü arasından en az sevdiğim Raft oldu, zaten az oynadım. Stranded Deep ve The Forest tercih edilebilir. Arkadaşlarımla oynayacaksam The Forest, tek oynayacaksam Stranded Deep tercih ederim şahsen.

Senin için bu yazdığın oyunlarda önemli olan hayatta kalma etmeni mi yoksa craft ve inşa etmeni mi? ona göre başka bir oyun önereceğim :D

pardon :) Raft en iyisi, en azından benim için.

hiç fark etmez, bana böyle keşifli oyun olsun yeter, tabi craft da olur

O zaman eğer oynamadıysan SatisFactory denemeni tavsiye ederim. 200 saat civarı oynadım. Oyun hoşuna gitti mi rüyalarına girecek kadar kendisine bağlıyor seni :D

Yarı hayatta kalma, yarı keşif, Ultimate Craft sistemi, Fabrikasyon ve otomasyon

Oyunun temel mantığı bu ;
Yeni keşfedilmiş bir gezegene FICSIT isimli şirket tarafından bir çalışan olarak gönderiliyorsun. Şirket sana bu gezegene inen üçüncü kişi olduğunu söylüyor ama haritayı keşfettikçe gerçeği öğreniyorsun. Amacın gezegende bulunan bütün kaynakları sömürmek. FICSIT şirketi senden bu gezegendeki kaynakları kullanarak bazı ürünler yapmanı istiyor. Şirketin istediği bu ürünleri uzayda yörüngede durmakta olan FICSIT şirketi ana gemisine uzay asansörü aracılığı ile gönderiyorsun. Şirketin istediği her siparişi tamamlayıp yolladığında şirket sana yeni teknolojiler ve ekipmanlar sağlıyor. Sende bu yeni teknolojileri ve ekipmanları kullanarak daha büyük ve karmaşık fabrikalar kurup yeni kaynaklar keşfederek daha fazla sömürüyorsun.

Oyuna ait bazı fragmanlar;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kendi fabrikama ait bir kaç resim;
devasa proje 1.jpg

devasa proje 2.jpg

devasa proje 3.jpg

222.png

devasa proje 4.jpg

2222.png

O zaman eğer oynamadıysan SatisFactory denemeni tavsiye ederim. 200 saat civarı oynadım. Oyun hoşuna gitti mi rüyalarına girecek kadar kendisine bağlıyor seni :D

Yarı hayatta kalma, yarı keşif, Ultimate Craft sistemi, Fabrikasyon ve otomasyon

Oyunun temel mantığı bu ;
Yeni keşfedilmiş bir gezegene FICSIT isimli şirket tarafından bir çalışan olarak gönderiliyorsun. Şirket sana bu gezegene inen üçüncü kişi olduğunu söylüyor ama haritayı keşfettikçe gerçeği öğreniyorsun. Amacın gezegende bulunan bütün kaynakları sömürmek. FICSIT şirketi senden bu gezegendeki kaynakları kullanarak bazı ürünler yapmanı istiyor. Şirketin istediği bu ürünleri uzayda yörüngede durmakta olan FICSIT şirketi ana gemisine uzay asansörü aracılığı ile gönderiyorsun. Şirketin istediği her siparişi tamamlayıp yolladığında şirket sana yeni teknolojiler ve ekipmanlar sağlıyor. Sende bu yeni teknolojileri ve ekipmanları kullanarak daha büyük ve karmaşık fabrikalar kurup yeni kaynaklar keşfederek daha fazla sömürüyorsun.

Oyuna ait bazı fragmanlar;

Kendi fabrikama ait bir kaç resim;
Eki Görüntüle 680696
Eki Görüntüle 680697
Eki Görüntüle 680698
Eki Görüntüle 680694
Eki Görüntüle 680699
Eki Görüntüle 680695
Teşekkürler gerçekten çok iyi oyunmuş ama sistemim düşük kalıyor :) buna benzer başka oyun var mı?

Geri
Yukarı