Çözüldü Rage 2 Türkçe yama var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Konuyu hortlattım kusura bakmayın ama, sinnerclown yaptı.
Birkaç sitede Türkçe yama var fakat onlar da pek güvenilir değil gibi gözüküyor. Acaba güvenilir Türkçe yama var mı?

Güven vermeyen siteler var onların virüslü olma ihtimali yüksek. Oyunun ingilizcesi ağır değil ve hikayesi için de ingilizce'ye gerek yok.

Buyurun çeviri bitmiş.
Ücretli bir çeviri.
Evet, dün görmüştüm. Buraya eklemeyi unutmuşum. Oyunu düzgün bir şekilde çalıştıramadım. Sosyal'de de birçok kişi aynı sıkıntıyı yaşıyordu. Oyunda hangi ayarları yaparsam yapayım sürekli renkler, kaplamalar bozuluyordu. Ekran kartı sürücüsünü kaldırıp başka falan kurdum, biraz uğraşıp halledemeyince sildim.

Evet, dün görmüştüm. Buraya eklemeyi unutmuşum. Oyunu düzgün bir şekilde çalıştıramadım. Sosyal'de de birçok kişi aynı sıkıntıyı yaşıyordu. Oyunda hangi ayarları yaparsam yapayım sürekli renkler, kaplamalar bozuluyordu. Ekran kartı sürücüsünü kaldırıp başka falan kurdum, biraz uğraşıp halledemeyince sildim.
Ekran kartınız ne? Oyun orjinal mi?
Ben de bu oyunun TR yamasını arıyordum, bu konuya rastladım.

RX 570 kullanıyorum. Oyunu Epic Store bedava vermişti. Yani orijinal.
Ben de Epic Store'dan aynı şekilde edinmiştim. Ekran kartım Nvidia 1650S. Sizin anlattığınız gibi oyunda kaplamalarla ilgili bir problem göremedim. Belki sürücülerle ilgilidir.

Öte yandan; TR yama'sız oynamak beni rahatsız etti, öyle ki, oyunun ayarlar kısmında bile bilemediğim ingilizce kelimeler var. Grafik ayarlarını ayarlarken bile ''Bu nedir ki?'' diye durakladığım kelimelere rastlıyorum. Bir siteye TR yama diye virüs koymuş bir kardeşimiz. Ücretli TR yaması ise nasıldır bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı