Rahat koltuk önerisi

AdLine

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Oyuncu koltuğu ya da ofis koltuğu fark etmez. Sabah saat 8'den 19.20 kadar bilgisayar başında durmak zorundayım. Buna göre koltuk tavsiyesi yapabilir misiniz?
Bütçem 1500 TL.
Rampage KL-R78;

Gaming gecesinde 1200 bandına kadar düşmüştü. Sizce alınabilir miydi?

Boyunuz 1.75-1.85 civarı ise bunu tavsiye ederim kendim kullanıyorum memnunum.
Calitte Oyuncu Koltuğu | Viper Vpx Serisi | Kırmızı - Siyah Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Renk seçeneği var mı? Calitte markasını kaliteli diye biliyorum.
Rampage alınmaz.
Neden belirtir misiniz? F/P olamaz mı?
Bugüne kadar oturduğum en rahat koltuklar makam koltuklarıdır. Oyuncu koltuklarından çok daha rahatlar ve fiyatları aynı veya daha ucuz. Buna bakabilirsiniz.
Attığınız koltuk göze güzel gözüküyor ama almam için yorum görmem lazım. 1000 TL boşa atmak istemem.

Evet renk seçenekleri mevcut kırmızı ve beyaz olanı diğerlerinden biraz daha ucuz diye attım normalde sarı ve yeşil renkleride var. Bu arada evet sırt ve oturma kısımları bayağı iyi sırt kısmı doygunluk sağlıyor bel yastığını o yüzden koymadıklarını düşünüyorum. @AdLine

Evet renk seçenekleri mevcut kırmızı ve beyaz olanı diğerlerinden biraz daha ucuz diye attım normalde sarı ve yeşil renkleride var. Bu arada evet sırt ve oturma kısımları bayağı iyi sırt kısmı doygunluk sağlıyor bel yastığını o yüzden koymadıklarını düşünüyorum. @AdLine
Senin koltğunda sırt kısma yatabiliyor mu? Yoksa tüm koltukla beraber mi yatıyor?

Senin koltğunda sırt kısma yatabiliyor mu? Yoksa tüm koltukla beraber mi yatıyor?

Bu koltuk diğerleri gibi 180 derece yatmıyor 135 dereceye kadar yatıyor. Bence çok önemli değil yatak değil sonuçta. Evet koltuk 135 dereceye kadar yatırdığınızda oturma kısmıda çok az da olsa eğim yapıyor ama çok fazla değil tabii ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı