Rahat, kullanışlı, mikrofon kalitesi iyi kablosuz kulaklık tavsiyesi

Bütçe
2000-5000

DjeromB.

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Aktif olarak SteelSeries Arctis 3 kullanmaktayım fakat kablosuz bir kulaklığa geçmek istiyorum. Mikrofon kalitesine ihtiyaç duyuyorum kaliteli bir ses iletimi, dip ses olmaması vs gibi durumlar benim için önemli. Gün içerisinde ise oldukça uzun zaman kullanmam gerekebiliyor yani uzun kullanımda rahatsız etmeyecek bir kulaklık olması pedlerinin uzun kullanımda terletmemeye rahatsız etmemeye uygun olması gerekiyor. Aşağıda aklımda olan birkaç modeli sizinle paylaşıyorum bunların içinde sebebiyle hangisini önerdiğiniz veya önermediğiniz ya da bu ürünlere muadil alternatif tavsiyeleriniz olursa çok mutlu olurum. Teşekkürler.

SteelSeries Arctis 7
SteelSeries Arctis 9
Corsair Virtuoso SE.
Corsair Virtuoso XT.
Corsair HS80.
Logitech G PRO Wireless lightspeed.
Logitech G 733 lightspeed.

Anker Soundcore Life Q10
İyi bir kulaklıktır. Kulaklığın şarjı bittiğinde kablolu olarak da kullanabilirsiniz.

HS80 şu an diğerlerine kıyasla daha ucuz ve kalite olarak aşağı yukarı aynı olduğundan ötürü onu önerebilirim.

Mikrofonu çok güzel. Yalnız mikrofonla alakalı 2 adet eksisi var. Birincisi mikrofonu sökülemiyor, ikincisi mikrofonun susturma şekli yukarı kaydırarak oluyor. Yani mikrofondan kurtulamıyorsunuz görsel olarak.

Anker Soundcore Life Q10
İyi bir kulaklıktır. Kulaklığın şarjı bittiğinde kablolu olarak da kullanabilirsiniz.
Hocam konu sahibinin bütçesine bakar mısınız?

HS80 şu an diğerlerine kıyasla daha ucuz ve kalite olarak aşağı yukarı aynı olduğundan ötürü onu önerebilirim.

Mikrofonu çok güzel. Yalnız mikrofonla alakalı 2 adet eksisi var. Birincisi mikrofonu sökülemiyor, ikincisi mikrofonun susturma şekli yukarı kaydırarak oluyor. Yani mikrofondan kurtulamıyorsunuz görsel olarak.

Hocam konu sahibinin bütçesine bakar mısınız?

Pardon gözümden kaçmış.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı