Rahat Ofis Koltuğu Önerisi

Ömer Gündüz

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Yaşadığın şehirde mobilya mağazaları varsa gidip orada bakman daha iydir , resimden ne olduğu pek anlaşılmaz.
Bakman gereken özellikler; Mekanizma Beşik Şase, Ağır ve kaba tiplerden olmayacak, kullanılan kumaş yada suni deriye dokunup çok yumuşak türlerden olmamasına dikkat etmelisin son olarakta bir tanede kendi vücut ölçüne uygun büyüklükte sert bel boşluğu yastığı satın almalısın.
Görünüş olarak şu tipleri öneririm ama özellikleri mağazada görmen lazım, fiyatlarıda 150 Tl civarlarında oluyor.
15-1-selen-mudur-koltugu1.jpg

29_201128181227.jpg

Eden-Metal-Mudur-Koltugu-b_23637.jpg

Şişirilmiş kaba koltuklardan uzak durun, göründükleri gibi bir konfora sahip değillerdir ayrıca en kolay deforme olan cinslerdir.
Birde şu konuyu okuman faydalı olabilir :
https://www.technopat.net/forum/diger-konu-disi/22139-bilgisayar-koltugu-onerisi.html

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Ereğli'de doğru düzgün mobilyacı yok gezdim iyi de değil olanlar, dandik oturduğumdan farksız. Bende 2 seçeneğe kadar daralttım. Sizce hangisini almalıyım:

Adore Manager Trend Yönetici Koltuğu - Ofis Kırtasiye ve Büro - Hepsiburada.com

Jaguar Fileli Çalışma Koltuğu - Ofis Kırtasiye ve Büro - Hepsiburada.com

İkinci olanı fileli, terletmez ve neredeyse her yeri ayarlanabilir olmasından önde tutuyorum şuan. Sizce o da rahat olur mu? Uzun süre kalıyorum çünkü bilgisayarın başında. ^^

Ya 2.'sinin sağlamlığından şüpheliyim. Ne kadar sağlam olursa olsun o kolluklar bir süre sonra sallanmaya başlıyor.
250 lira bütçen olsa şöyle sağlam, ağa koltuğu önerirdim sana.
Adore VLT-270 Manager Elite Yönetici Koltuğu - Ofis Kırtasiye ve Büro - Hepsiburada.com

Yazıcı almayacak olsam ben bundan alacaktım, aklının bir köşesinde dursun yinede.

Bütçe 150 ise 1. koltuğu almanı öneririm. Diğeri yetim gibi durur evde :D
Adore Manager Trend Yönetici Koltuğu - Ofis Kırtasiye ve Büro - Hepsiburada.com

Doğru diyosunda abi bu deri ya çok terletir. Hele bu sıcaklarda. Ne yapmam lazım ya çok kararsızım ve yarın alacağım...

- - - Güncellendi - - -

Önerdiğini aldım. :) fileli terletmeyen koltuk kılıfıda aldım terletirse diye. Bekliyorum bakalım. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı