Rahat, terletmeyen oyuncu koltuğu önerisi

mericJ

Hectopat
Herkese merhaba, ben yaklaşık günde 12 saat PC başında oturacağım ve bunun için uygun fiyatlı, terletmeyen, rahat bir oyuncu koltuğu önerir misiniz?

Bütçe belirtmeden nasıl yardım edelim? Gidip en pahalısını ya da en ucuzunu koyabilirim.

Herkese merhaba, ben yaklaşık günde 12 saat PC başında oturacağım ve bunun için uygun fiyatlı, terletmeyen, rahat bir oyuncu koltuğu önerir misiniz?
Çoğu oyuncu koltuğu terletiyor. Terletmeyen arıyorsanız fileli ofis koltuklarına bakabilirsiniz. Eğer terletmesini sorun yapmazsanız şunu alabilirsiniz:
Bütçe belirtmeden nasıl yardım edelim? Gidip en pahalısını ya da en ucuzunu koyabilirim.
Gerçekten çok uygun fiyatlı. Bedava (!) :D

XMAX'in terletmeyen oyuncu koltukları mevcut. Dış kısmı deri olup iç kısmı kumaş. Kalite konusunda bi fikrim yok. Bu hafta mağazalarına gidip almayı planlıyorum. Dxracer'ın da aynı şekilde içi kumaş dışı deri olan koltuğu mevcut, ama adore mobilyada 2400tl. Bana gereksiz pahalı geldi açıkçası.

XMAX'in terletmeyen oyuncu koltukları mevcut. Dış kısmı deri olup iç kısmı kumaş. Kalite konusunda bi fikrim yok. Bu hafta mağazalarına gidip almayı planlıyorum. Dxracer'ın da aynı şekilde içi kumaş dışı deri olan koltuğu mevcut, ama adore mobilyada 2400tl. Bana gereksiz pahalı geldi açıkçası.
xmaxx hakkında yorum yapabilir misin fiyat performans açısından ben de almayı düşünüyorum

Xmax'in terletmeyen oyuncu koltukları mevcut. Dış kısmı deri olup iç kısmı kumaş. Kalite konusunda bir fikrim yok. Bu hafta mağazalarına gidip almayı planlıyorum. Dxracer'ın da aynı şekilde içi kumaş dışı deri olan koltuğu mevcut, ama adore mobilyada 2400TL. Bana gereksiz pahalı geldi açıkçası.

Arkadaşım aldı xmax 3 ay sonra koltuk perişan oldu aşa indirme mekanizması bozuldu koltugun oturma kısmından demir batmaya başladı koltuk sağa sola eğilmeye başladı birebir şahit oldugum için pek tavsiye etmiyorum.

Calitte Viper VPX öneririm, çok rahat koltuk fakat terletmiyor diye bir şey yok oyuncu koltuklarında. Çünkü neredeyse hepsinin dışı suni deri. Zaten alalı 2-3 ay oldu kışın kullandım problem olmadı, yazın ne olur onu bilemem. Terletmeyen bir şey istiyorsanız fileli ofis koltuklarına göz atın.

Deri koltuk almayın.

Geri
Yukarı