Raijintek EOS 360 RBW 360mm kasaya olur mu?

@umut palabıyık

Üst tarafa konumlandırırken radyatör ve fan kalınlığına da dikkat edin. 4.4 cm bir pay bırakılmış. Haberiniz olsun.

Mevcut bütçeniz içerisinde Silverstone PF360 ve Enermax Liqmax III alabilirsiniz. Burada tercih size kalıyor.
Bende şimdi ona bakıyordum hocam ilk mesajımdaki görsele bakarsanız ramlerim kasanın üst tarafına cok yakın duruyor.4.4cm aralık mı lazım paylaştığım sıvı soğutmanın sığması için ?

Arctic LIQUID FREEZER II 360 Sıvı Soğutma Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe görünümden çok performans önemliyse.

Rajintek gayet iyi diye biliyorum, PF360 da öyle. Hatta Silverstone sistemde PF360'dan kaynaklı bir sorun olursa tüm sistemin masrafını karşılayacağını belirtmişti @RPM 'in attığı mailde.

Azıcık daha çıkıp görüntüden feragat ederek en performanslı sıvı soğutmalardan birini alabilirsiniz:

@MisakiTaro
Önerilerin için çok teşekkür ederim ama açıkcası çoğunlukla görsellik için alıyorum :)

@umut palabıyık

Cooler Master'ın belirttiği aralık bu. O yüzden aldığınız ürünün maksimum yüksekliğine dikkat etmeniz lazım. Mesela önerilen Arctic soğutucu bunlardan çok daha iyi ama aynı zamanda "etli" olarak tabir edebileceğimiz bir ürün.
Hocam radyatör boyutları 410×120×29 mm,fan boyutları 120×120×25 mm.Galiba 1cm farkla olmuyor söylediğiniz iyi oldu.Bunun bir çözümü var mıdır ?

@umut palabıyık

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ModArt PC'nin incelemelerini severim. Onlar bile üst tarafa 360 mm önermemişler. Kasanın önünden gelen kabloların engel olacağı belirtilmiş. He ne yaparsınız? Radyatörü öne takarsınız. Kasa fanlarını da yukarı alırsınız. Aslında bu tür kullanımlar daha çok önerilmekte.

Bu MB520 ama yapı benzer.

@umut palabıyık

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

ModArt PC'nin incelemelerini severim. Onlar bile üst tarafa 360 mm önermemişler. Kasanın önünden gelen kabloların engel olacağı belirtilmiş. He ne yaparsınız? Radyatörü öne takarsınız. Kasa fanlarını da yukarı alırsınız. Aslında bu tür kullanımlar daha çok önerilmekte.

Anladım hocam
@umut palabıyık

Teşekkür ettim hocam ama mümkünse yukarı 360 takmak istiyorum.
Şu videodaki arkadaşın taktığı sıvı soğutmanın tam boyutlarını bulamadım hocam ama siz bulabiliyorsanız raijintek ile arasında fark var mı ? Ve hocam raijintk modeli olmuyorsa yukarısı için önerebileceğiniz sıvı soğutma var mı ?

@umut palabıyık

Şöyle karşılaştırabilirsiniz.

Önceki mesajlarda da size Silverstone ve Enermax ürünlerini önerildi. Bütçenize göre tercih edilebilir durumdalar.

@umut palabıyık

Şöyle karşılaştırabilirsiniz.

Önceki mesajlarda da size Silverstone ve Enermax ürünlerini önerildi. Bütçenize göre tercih edilebilir durumdalar.

Hocam dediğiniz gibi riske girmek istemedim bu modeli sipariş vereceğim.Sizi de fazla yordum biliyorum ama son defa sizde kontrol eder misiniz bu sıvı soğutmanın kalınlığı benim kasama sıkıntı yaratır mı ?

Geri
Yukarı