Rainbow fanlar çalışıyor fakat ışıkları yanmıyor

Vacerya

Femtopat
Merhaba, bilgisayar toplama işlerinde daha yeniyim. 2-3 hafta önce kendime Rampage rampart mesh panel 600W 80 Plus Bronze kasa içinde bir sistem topladım. Kasanın 4 tane Rainbow fanı var, birisi arkada diğerleri önde. Arkadaki fanın ışıkları çalışıyor fakat ne yaptıysam çalışmalarına rağmen önde olan fanların ışığını yakamadım. Bir de kasanın sol tarafında ışıklı Rampage yazan bir yer daha var orası da yanmıyor. Bir şey mi atlıyorum yoksa kasanın ön panelinde mi sıkıntı var?
Kasa

Kablolarını takmamışsınızdır.
Takılacak başka bir kablo bulamadım ki😀
Herhangi bir fotoğraf ya da video atma şansınız var mı neyin takılacağı hakkında? Çünkü ben internette bulamadım.
Biraz daha uğraşınca arkadaki fanın kablosunu, 3lü fanın kablo bağlantısından çıkarınca öndeki ışıkların yandığını fark ettim. Böyle yapınca da arkadaki fan çalışmıyor. Ana karttaki system fan yerine takınca da arkadaki fan çalışmıyor. Anlayamadım.

Son düzenleme:
Biraz daha uğraşınca arkadaki fanın kablosunu, 3lü fanın kablo bağlantısından çıkarınca öndeki ışıkların yandığını fark ettim. Böyle yapınca da arkadaki fan çalışmıyor. Ana karttaki system fan yerine takınca da arkadaki fan çalışmıyor. Anlayamadım.
Anlayamadım fotoğraf atar mısınız?

Geri
Yukarı