Rainbow Six operatör önerisi

mr.shn

Decapat
Merhaba. Oyunda yeni sayılırım, henüz her operatörü ve silahı inceleme fırsatım olmadı. Benim için operatörlerde en önemli şey öncelikle silahı. Şu an için kullandığım operatörlerin silahları çok basit geldiği için beni tatmin etmiyor. Finka, Zero, Fuze gibi atak operatörleri kullanıyorum. Defans olarak da Kapkan, Mozzie, Vigil şu an sahip olduklarım. Sizden istediğim; Maverick'in M4 silahı gibi ya da Lesion'un SMG'si gibi alanında çok iyi silahları olan atak ve defans operatörlerini bana tavsiye etmeniz. Teşekkür ederim şimdiden.

Merhaba. Oyunda yeni sayılırım, henüz her operatörü ve silahı inceleme fırsatım olmadı. Benim için operatörlerde en önemli şey öncelikle silahı. Şu an için kullandığım operatörlerin silahları çok basit geldiği için beni tatmin etmiyor. Finka, Zero, fuze gibi atak operatörleri kullanıyorum. Defans olarak da kapkan, mozzie, vigil şu an sahip olduklarım. Sizden istediğim; Maverick'in M4 silahı gibi ya da Lesion'un Smg'si gibi alanında çok iyi silahları olan atak ve defans operatörlerini bana tavsiye etmeniz. Teşekkür ederim şimdiden.

Zofia alabilirsin.

Hocam Defense takımında "Jager" karakterini önerebiliirm. Silahı cidden iyi. Attack kısmında ise Dokkebi önerebilirim.

Zofia alabilirsin.
Evet onun aynı zamanda oyun tarzı da hoşuma gitti yeteneği silah üstünden kullandığı için. İyi öneri :).
Hocam Defense takımında "Jager" karakterini önerebiliirm. Silahı cidden iyi. Attack kısmında ise Dokkebi önerebilirim.
Dokkaebinin oyun tarzı güzel ama silahları hoşuma gitmiyor hocam pompalı ve oneshot türünden iki silahı vardı en son etkinlik vakti oynadığımda. Jager kullanıyorum ama genelde takımda başkası alıyor onu odayı tutmamız gerektiğinde.

Merhaba. Oyunda yeni sayılırım, henüz her operatörü ve silahı inceleme fırsatım olmadı. Benim için operatörlerde en önemli şey öncelikle silahı. Şu an için kullandığım operatörlerin silahları çok basit geldiği için beni tatmin etmiyor. Finka, Zero, Fuze gibi atak operatörleri kullanıyorum. Defans olarak da Kapkan, Mozzie, Vigil şu an sahip olduklarım. Sizden istediğim; Maverick'in M4 silahı gibi ya da Lesion'un SMG'si gibi alanında çok iyi silahları olan atak ve defans operatörlerini bana tavsiye etmeniz. Teşekkür ederim şimdiden.
Öncelikle aldığın karakterin silahına önem ver. Kontrol etmesi zor bir silahı olan operatör alma, daha doğrusu seni aşacak cinsten kontrol etmesi zor silah.

Mozzie'nin silahları oldukça iyi. Defansta kullanılabilir hem de görüş için oldukça yararlı olabiliyor.

Atak olarak da Finka ve Maverick i hep beğenmişimdir.

Öncelikle aldığın karakterin silahına önem ver. Kontrol etmesi zor bir silahı olan operatör alma, daha doğrusu seni aşacak cinsten kontrol etmesi zor silah.

Mozzie'nin silahları oldukça iyi. Defansta kullanılabilir hem de görüş için oldukça yararlı olabiliyor.

Atak olarak da finka ve maverick i hep beğenmişimdir.

Evet mozzie de çok güzeldir özellikle P10 roni idi sanırım.

Atakta Zofia, Defansta Mute oynayabilirsin. Mute silahı (MP5) çok stabildir. Savunmada Alibi da oynanabilir. Onun SMG'sinin Rate of Fire'ı yüksek olduğu için çok seri ateş edebilirsin. Info vererek oynamayı seviyorsan Valkyrie'nin MPX'i de çok güzel silahtır. 4K saatlik R6 serüvenim sonucunda bu bilgileri veriyorum :)

Atak olarak da finka ve maverick i hep beğenmişimdir.

Evet ben de zaten bu yüzden önceliği silahlara verdim. Mozzie yi beğeniyorum ama dereceğim düşük takımdakiler kendi dronelarımızı vuruyorlar. Daha iyi bir dereceye çıkana kadar biraz daha self oyun kontrolü yapabilecek bir operatör almam gerekiyor.
Maverick sıradaki alacağım operatör zaten ama indirim bekliyorum sıradaki güncelleme ile 10k ya düşecek. Finka da buff alacak sanırım ama silahı yine de hoşuma gitmiyor. Zaten şu an için finka main oynuyorum mecburen yine devam ederim buff ile daha da iyi olacak yeteneği.
Evet mozzie de çok güzeldir özellikle P10 roni idi sanırım.
Evet mermi sayısı düşük olsa da gayet öldürücü. Oldukça güzel.
Savunmada ALIBI derim.
Hologramları çok kullanışlı ama silahları nasıl? Beğeniyor musunuz silahlarını?
Atakta Zofia, Defansta Mute oynayabilirsin. Mute silahı (MP5) çok stabildir. Savunmada Alibi da oynanabilir. Onun SMG'sinin Rate of Fire'ı yüksek olduğu için çok seri ateş edebilirsin. Info vererek oynamayı seviyorsan Valkyrie'nin MPX'i de çok güzel silahtır. 4K saatlik R6 serüvenim sonucunda bu bilgileri veriyorum :)
Mute oynuyorum bazen mp5 i beğeniyorum. Info vererek oynamayı severim ama çoğu zaman sadece birlikte girdiğimiz arkadaşlarım infoyu dikkate alır henüz 5 kişilik bir takım oluşturamadık o yüzden info da çok işe yaramıyor. Bölge isimlerini ve rotasyonları da henüz tam olarak bilmediğimiz için sadece yellow ping atarak info verebiliyoruz. Valkyrie nin kameraları da kesinlikle hoşuma giden bir avantaj. 4K müthiş :) başka önerilerin de varsa dinlemekten memnuniyet duyarım.

Hologramları çok kullanışlı ama silahları nasıl? Beğeniyor musunuz silahlarını?

SMG'sine aşığım. Çok severim. Gerek reload hızı olsun, gerek atış hızı olsun çok güzel bir silah. Onun dışında callout (yer isimlerini) öğrenmek için zorlama, zamanla öğreniyorsun. Pusulanın yanında da yazıyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı