Rainbow Six 6 hangi paketler alınmalı?

Piyanist89

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Rainbow Six almayi düşünüyorum. Suanda Steam ve Ubisoft'ta indirimli. Standart versiyon Gold ve Ultimate versiyon var. Sizce hangisi ideal. Ve aralarında cok fark var mı? Mesela Gold ve Ultimate arasında kayda deger bir şey var mı? Sonra yukseltilebilir mi? Bu arasa PUBG'de indirimde sizce alsammi Lite oynuyorum daha dogrusu oynayamiyorum biraz zor 😊

Deluxe ideal. Aldıktan sonra yükseltmek pek doğru değil ancak yükseltilebiliyor. En azından ben Standart sürümden Deluxe sürüme yükselttim. Ek olarak paket içindeki şeyler geliyor. Bence R6S, PUBG'ye bin basar.

Peki Arma 3 için ne diyorsunuz? Bu oyun ne zamandir kafam bayağı taktiksel askeri bir oyun. Tam aradığım gibi. Ama Türk oyuncu hala var mı acaba bundan şüpheliyim. Steam'da tum DLC'ler ile birlikte 100 TL. Bayağı uygun.

Benim pek sevemediğim bir oyun. Rainbow Six Siege'e kıyasla rezalet geliyor bana. İki oyunun da tarzı ayrı ancak benim kafam R6S'e yatkın. Arma 3'te çeşitlilik daha bol, yapılacak onlarca farklı şey var. Daha geniş bir oyun ama benim tarzımda değil. Bu yüzden bana soracak olursanız Rainbow Six Siege öneririm. Bu nedenle birden çok kişinin fikrini almanız daha iyi olacaktır.

Benim pek sevemediğim bir oyun. Rainbow Six Siege'e kıyasla rezalet geliyor bana. İki oyunun da tarzı ayrı ancak benim kafam R6S'e yatkın. Arma 3'te çeşitlilik daha bol, yapılacak onlarca farklı şey var. Daha geniş bir oyun ama benim tarzımda değil. Bu yüzden bana soracak olursanız Rainbow Six Siege öneririm. Bu nedenle birden çok kişinin fikrini almanız daha iyi olacaktır.

Teşekkürler. Steam'dan Deluxe olarak aldım. Çok fazla para baglamaya gerek yok. Oyunu bilmiyorum sonucta ileride sararsa kampanya oldugunda yükseltme yaparım.

Arma 3'de aldım :) DLC paketlerinin hilesi varmıs :) bir müddet öyle takılcam. Baktım bu oyunda sarıyor alırım orijinal DLC'lerini :) DLC'den yana degilde oyuncu var mı yok mu onu bilmedigim için para baglamak istemedim.
Oyunu kurdum yalnız hiç para yok içinde ayrıca 8+8 operator var içinde toplamda 20 olması gerekmiyor mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı