Çözüldü Rainbow Six Extraction'un çökmesi genel bir sorun mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11
Makaleler
24
RAM
2x8 16 GB 3000 MHz CL15
Ekran kartı
ASUS Dual RX 5500XT
Anakart
MSI B450M Mortar MAX
İşlemci
R5 3600
Oyunu Game Pass üzerinen oynuyorum. Belirli bir ilerlemeden sonra oyun donup siyah ekran ve ardından çöküyor. Oyunda birkaç kişiye daha denk geldim adam sürekli oyundan kopup tekrar bağlanıyordu muhtemelen onun oyunu da çöküyor. Yani Ubisoft yapmıştır yine bir çöplük diyorum ama sorunun genel bir şey olup olmadığını öğrenmek istiyorum. RX 5500XT kullanıyorum, oyun için güncel sürücü çıkmış, onu kurmama rağmen hala oluyor.

1642849337918.png

Çözüm
Windows 10'a geçtim ve sorunum çözüldü. 11 ile mi alakalıydı yoksa temiz kurulum yaptım diye mi düzeldi bir fikrim yok.
Genel bir sorun gibi duruyor:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada da yorumlarda benzer şeyleri söyleyenler olmuş:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İncelemek isteyenler için böyle bir log dosyası vardı.

Hocam yorum neden gitti? Ubisoft'un klasik bir sorunu olduğunu yazmıştım. Ben Assassin's Creed Valhalla'da da yaşadım bu sorunları.

Hocam yorum neden gitti? Ubisoft'un klasik bir sorunu olduğunu yazmıştım. Ben Assassin's Creed Valhalla'da da yaşadım bu sorunları.

Konuya destek olmayacaksanız yazmayın hocam.

Şu ana kadar denediklerimiz:
  • Discord Overlay ve Ubisoft Connect Overlay kapatma.
  • Oyun için çıkmış olan güncel AMD sürücüsüne güncellemek.
  • Oyunu başka diske taşıyıp dosyaları doğrulama.
Bunları denedikten sonra yine oyun içinde belli bir yerde oyun donup ardından çökmeye devam ediyor.

Çözüm önerisi olan varsa uygulayabilirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı