Rainbow Six Siege 40 TL'ye Alınır mı?

Şu
Alayına mute. CS'de LOL'de Dota'da her oyunda kanser kitle var. Önemli olan bunlara aldırış etmemek. Oyununa bakıp geçeceksin. Ben de bu oyunlarda dereceli kasmaya çalışırken kanser oldum, ama gerçekten sırf eğlencesine oynadığım zaman hem zevk aldım hem lig atladım.
Şu mantık Türkiye oyun sistemine ne zaman oturacak çok merak ediyorum güzel dedin. Belki de en çok istediğim şeylerden biridir. Abi azcık anlayış ya.

2.000-3.000 saat gömmüş biri olarak tavsiye ederim ama arkadaşın dediği gibi toksik kitle çok var. Önerilerim oyunda iyi bir konuşmaya,tarif etmeye ihtiyacın var,oyunun her geçen gün çıkan açıklarından yararlanarak kazanç sağlayabilirsin,haritayı ve karakterleri çok iyi bilmen lazım, taktiksel ilerlemen lazım zaten bunları yaptıktan sonra oyun kolay. Bu arada oyunu diğer Fps türleri ile karıştırma direk vurmalı kırmalı değil, amaç takımını kazandırmak onun için bencil oynamamalısın. Söylemeyi unutmuşum oyun parası zor kasılıyor onun için açacağın karakterleri akıllıca seçmelisin. Her yıl 8 operatör getiriyor ve yaklaşık 3 ayda bir 2 operatör ve harita geliyor. 3 ayda bir 50.000 oyun parası biriktirirsen 2 operatörü açabilirsin. Her kazandığın maç başına 300 para veriyor ve maçlar 15-40 dakika kadar sürebiliyor onun için karakterler zor açılıyor illet ettiriyor onun için almadan bunu bir düşün. Hiç bir arkadaş bu konuda bilgi vermemiş.

Oyundaki açıklar ve hatalar hakkında bir video.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bende indirimdeyken almıştım kesinlikle tavsiye ederim. 980 saat CS:GO oynayıpta keşke o saatleri buna verseymişim dedim açıkçası. Gerek oyun mekanikleri grafikleri olsun gerçekten başarılı. İnsanı sıkmayan bir yapısı var.

Ayrıca eklemek isteyen eklesin.

17 TL'ye aldım ben 13 TL'ye almadığıma yanıyorum. Neler dönmüş burada. 😄 Sanırım UPLAY'dan yaklaşık 27 TL'ye alınıyordu indirimlerde.

17 TL'ye aldım ben 13 TL'ye almadığıma yanıyorum. Neler dönmüş burada. 😄 Sanırım UPLAY'dan yaklaşık 27 TL'ye alınıyordu indirimlerde.
Sizin aldığınız en düşük paket. Pek satın alınmadığı için para ile alanların arasında çok büyük fark olduğu için ve oyun içi para kasması zor olduğu için satıştan kaldırıldı.

Oynayacak arkadaş bulmaya çalış. Tek başına oynaman bir süre sonra sıkar. Operatör konusunda her yeni çıkan opu açacam dersen çok uğraşman gerekir. Para zor kasılıyor(yukarıda bir arkadaşın dediği gibi) Dlc operatörleri zamanla ucuzluyor, yani çok fazla istemiyorsan yeni bir opu bekleyip daha ucuza alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı