Rainbow Six Siege açılmıyor

homie

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Play'e bastığımda oyun çalışmıyor. C'nin 2013 ve 2010 sürümlerini sildim, yükledim sonuç değişmedi.

Onardım denedim olamamıştı, silip yüklemiştim.
1231wwww.jpg

Sorun hala devam ediyor. Neden böyle bir sorun olduğunu anlayamadım, format atacağım son çare olarak.

Anti-virüs programı kurulumu engelliyor olabilir mi? Anti-virüs programı varsa kapatın, gerekirse kaldırın. Paketleri onarmadan kaldırıp tekrar kurun.

AMD ekran kartınız var değil mi? DDU ile ekran kartı sürücünüzü kaldırın ve sitesinden en güncel sürücüyü kurun.

Dediklerimi sırayla uygulayıp denedikten sonra durumu bildirin.

Anti-virüs programı şu yaşıma kadar hiç kullanmadım.
AMD ekran kartım yok. Logfile dosyasında AMD ekran kartı driver mı görünüyor ?

Tam olarak emin olamasam da öyle gibi. Dediğim gibi ekran kartı sürücünüzü kaldırıp tekrar güncelleyin.

Screenshot_15.png

Daha önceden AMD ekran kartı mı kullanıyordunuz, daha sonra NVIDIA karta geçiş yaptınız?

NVIDIA kartı kullanıyordum, herhangi bir kart değişikliği yapmadım. Windows 10 sıfırlama deneyeceğim olmazsa format atacağım. Teşekkür ederim ilginiz için.

Hocam çok fazla program yüklemiştim ve SQL ile alakalı sorunları çözerken oldu diye düşünüyorum. Windows' u sıfırladım ve DDU ile ekran kartını silip yükledim. Sorun çözüldü. İlginiz için tekrardan teşekkür ederim.
@UBerk Konu dışı oynamak istersen homie34 Ubisoft nickim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı