Rainbow Six Siege başlangıç önerileri

348606

Hectopat
Merhabalar bay ve bayanlar. Rainbow Six Siege'e başlayacağım. Ama oyunda en ufak bir bilgim bile yok. Oyunu açmadım bile. Rica etsem 3-5 bilgi verir misiniz? Oyunu 53 TL'ye Gold Edition ile aldım. Hangi operatörü kullanmamı önerirsiniz? İlk hangi map'i oynamalıyım? Yardım edecek etmeyecek herkese teşekkürler.

İlk hangi map diyemezsin çünkü tamamen rastgele. Önce biraz kendin oynayıp, ne tip bir oyuncu olduğunu anlaman gerekiyor. Agresif mi, defansif mi ona karar vermen lazım. Ondan sonra operatör öneririz. Haritaları ezberlemen gerekiyor ki öyle oturup ezberleme değil. Oynaya oynaya ezberlersin.

Merhabalar bay ve bayanlar. Rainbow Six Siege'e başlayacağım. Ama oyunda en ufak bir bilgim bile yok. Oyunu açmadım bile. Rica etsem 3-5 bilgi verir misiniz? Oyunu 53 TL'ye Gold Edition ile aldım. Hangi operatörü kullanmamı önerirsiniz? İlk hangi map'i oynamalıyım? Yardım edecek etmeyecek herkese teşekkürler.
Oynayış tarzınız nedir, olduğunuz yerde pusup düşmanın kameralar veya sensörlerle nereden geleceğini mi bilmek istersiniz, sessiz olup düşmanı arkadan vurmak mı istersiniz yoksa tank mı?

Mapleri siz seçmiyorsunuz unranked'da ve ranked'da banlama sistemi var. İlk önce Anchor veya Side karakterlerine yönelmenizi öneririm defansta. Jager, Bandit, Lesion ve Doc gibi operatörler yeni başlayanlar için ideal. Silahlarını kullanmak da aynı şekilde kolay. Atak için ise support operatörler açmanızı öneririm. İlk önce Thatcher ve Thermite açın bence.

Hocam R6 bildiğiniz FPS oyunlarına benzemez.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada yeni başlayan bir oyuncu deneyimlerini aktarıyor fikir edinebilirsin bu videodan.

Yeni konular

Geri
Yukarı