Çözüldü Rainbow Six Siege Crash Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Poseidonn17

Hectopat
Daha fazla  
Oyunun ana sayfasından tutun operatörlerin seçimine kadar sıkıntı yok fakat tam başlayacak, tam çatışmaya girecek crash yiyorum ve beni oyundan atıyor. Ne yapmam lazım? İsterseniz çıkan hatayı da sizlere ekran resmi olarak atabilirim.

Çözüm
Steam kullanıcısıysan oyunun dosyalarını yedekle veya doğrula umarım işini görür.

Yorumundan dolayı sana teşekkür ediyorum, ancak sorunumu çözdüm ekran kartı driverlerim son sürüm değilmiş ve onları indirerek sorunumdan kurtulmuş oldum yine de ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.
Konu çözülmüştür kilitlenebilir.
Steam kullanıcısıysan oyunun dosyalarını yedekle veya doğrula umarım işini görür.

Yorumundan dolayı sana teşekkür ediyorum, ancak sorunumu çözdüm ekran kartı driverlerim son sürüm değilmiş ve onları indirerek sorunumdan kurtulmuş oldum yine de ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.
Konu çözülmüştür kilitlenebilir.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı