Rainbow Six: Siege en iyi Deluxe karakteri

Bumm be

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, sizce en iyi Tom Clancy's Rainbow Six: Siege karakteri hangisi Deluxe paketinde olan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Finka ve Caveira oynuyorum. Oyuna başlayalı yaklaşık 100 saat oldu. Finka çok zor gelmedi bana ama Caveira çok deneyim istiyor gibi. Finka'yı deneyin bence.

Ben finka ve caveira oynuyorum. Oyuna başlayalı yaklaşık 100 saat oldu. Finka çok zor gelmedi bana ama caveira çok deneyim istiyor gibi. Finka'yı deneyin bence.

Finka biraz ikilem hocam, bazı yerlerde aiminizi iyileştirsede takım arkadaşlarınıza zararı dokunabilir. Basit bir karakter olduğundan ama yine de tercih edilebilir hayat kurtarıcıdır.
Caveira ise yüksek eloda banlanmayıp düşük eloda ban canavarıdır. Taktikleri vardır ustalaşmak gerekir iki ucu açık bıçak gibidir hata yaparsanız affetmez. Yeni oyuncuların sık düştüğü hata harita bilgisi olmadan caveira sevdası olması yapmayın.

Ben Finka ve Caveira oynuyorum. Oyuna başlayalı yaklaşık 100 saat oldu. Finka çok zor gelmedi bana ama Caveira çok deneyim istiyor gibi. Finka'yı deneyin bence.
Caveria zor. Mapleri öğrenmeden oynamayın. Bende caveria oynuyorum, normalde oyun kasmadan önce silver'dım çok banlanmıyordu. Ama artık PC sağolsun copper'a düştüm. Banlanmayan maç yok. Ama gayet güçlü ve eğlenceli bir karakter. Sadece zor.

Finka biraz ikilem hocam, bazı yerlerde aiminizi iyileştirsede takım arkadaşlarınıza zararı dokunabilir. Basit bir karakter olduğundan ama yine de tercih edilebilir hayat kurtarıcıdır.
Caveira ise yüksek eloda banlanmayıp düşük eloda ban canavarıdır. Taktikleri vardır ustalaşmak gerekir iki ucu açık bıçak gibidir hata yaparsanız affetmez. Yeni oyuncuların sık düştüğü hata harita bilgisi olmadan caveira sevdası olması yapmayın.
Normalde Caveira yerine Frost ve Kapkan oynuyordum. Kuzenim ve arkadaşlarıyla birlikte oyuna girdiğimizde Caveira alıp muhteşem oynamıştı. O yüzden öğrenmeyi çok istiyorum. Savunmada Frost ve Kapkan tercih edilebilir gibi.

Normalde caveira yerine frost ve kapkan oynuyordum. Kuzenim ve arkadaşlarıyla birlikte oyuna girdiğimizde caveira alıp muhteşem oynamıştı. O yüzden öğrenmeyi çok istiyorum. Savunmada frost ve kapkan tercih edilebilir gibi.

😊 Yeni başlayanların sevmesinin ve düşük eloda banlanmasının sebeplerinden. Sevilmeyecek gibi bir karakter değil cav, bende kullanırım. Harita bilginiz yeterli bir seviyedeyse cav oynayıp birkaç round kazandırabilirsiniz.
Onun dışında lesion, frost, kapkan gibi tuzak karakterleri güzeldir. Kapkan ile kuracağınız tuzaklar giren rakibin ters tarafında olmalı son saniyelerde rakip heyecan yapıp içeri koşma gibi durumlarda kapkan çok iş yapar. Frost beklenmedik yerlere konularak girişleri kapatabilir rakipleri kolayca injure bırakabilirsiniz (merdivenin hemen sonu, pencere önu, veya site içi rotasyon yoluna olabilir) lesion ise fazla tuzaklı mayını olsun, tuzaklı mayının ses çıkartıp koşmayı engellemesi olsun ve istediğiniz gibi fırlatabilir olması aralarında bana en cazip geleni. Yine frost trapleri gibi kullanabilirsiniz mayınları. Extradan kapı girişlerine koyabilirsiniz ya da rakibin geldiği yere atarsanız ya rakip bastığı için ses çıkaracak ya da kırarken ses çıkarttığı için geldiğinden haberdar olup peek atabilirsiniz.
Lesion aralarından en çok sevdiğim ve tercih ettiğimdir. Caveira alternatifi olarak defansta Vigili öneririm ^-^

Yeni konular

Geri
Yukarı