Çözüldü Rainbow Six Siege indir indir bitmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Shield33

Decapat
Merhaba. Epic Games'ten 85GB'lık oyunu indirdim, başlata tıklamama rağmen oyunu bir türlü açmadı. Uplay uygulaması yüklenmiş PC'ye onu fark ettim oraya giriş yaptım ve Rainbow Six Siege isminde 23 GB'lık bir şey daha iniyor. Uplay'den indirdiğim şey gerekli mi gereksiz mi anlamadım. Oyuna çok yabancıyım. Uplay'deki indirme bitmedi ama Uplay'den indirdiğim 6 GB'lık bir şey sayesinde şu an oyun açılıyor. Ama bir tuhaf.

Çözüm
Keşke direkt olarak Uplay üzerinden indirseydiniz. Bazen böyle çift indirme yapabiliyor. Önerim 85GB'lık inen dosyayı yedekleyin ardından oyunu tamamen silin. Ondan sonra Uplay üzerinden tekrar indirme başlatın ve 1-2 dk sonra durdurun. Yedeklediğiniz dosyayı yeni indirme yerine yapıştırın. Epic kullanmanıza gerek yok.
Keşke direkt olarak Uplay üzerinden indirseydiniz. Bazen böyle çift indirme yapabiliyor. Önerim 85GB'lık inen dosyayı yedekleyin ardından oyunu tamamen silin. Ondan sonra Uplay üzerinden tekrar indirme başlatın ve 1-2 dk sonra durdurun. Yedeklediğiniz dosyayı yeni indirme yerine yapıştırın. Epic kullanmanıza gerek yok.

Çözüm
Hocam Epic Games sunucuları eski sürüm olduğundan güncelleme yapıyordur. Bir dahaki sefere Ubisoft Connect'den indirin.

Tamamda bu sorunu neden düzeltmiyorlar? Steam'de böyle bir sorun yok ve kaç sene oldu çıkalı hem oyun hem de Epic Launcher.

Yeni konular

Geri
Yukarı